پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۷۵۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

واکنش مادورو به اولتیماتوم ترامپ به ارتش ونزوئلا:

ترامپ مثل نازی ها حرف می زند/ مگر فرمانده نیروهای مسلح ونزوئلا، ترامپ است؟

نیکولاس مادورو، رییس جمهور ونزوئلا اعلام کرد: ادبیات دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در میامی همانند سبک اظهارات یک نازی است.

ترامپ مثل نازی ها حرف می زند/ مگر فرمانده نیروهای مسلح ونزوئلا، ترامپ است؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نیکولاس مادورو، رییس جمهور ونزوئلا اعلام کرد: ادبیات دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در میامی همانند سبک اظهارات یک نازی است.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، به تازگی رئیس جمهوری آمریکا در جریان سخنرانی اش با محکوم کردن سیاست های مادورو و دولتش گفت: افسران ارتش ونزوئلا که از نیکولاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا حمایت می کنند، زندگی و آینده خود را به "خطر" می اندازند!

وی ادامه داد: تعدادی از اعضای ارتش ونزوئلا هنوز هم از این "دیکتاتوری شکست خورده" حمایت می کنند. آنها زندگی و آینده خود را به "خطر" می اندازند.

او خطاب به نظامیان ونزوئلا ادامه داد: "اگر شما این راه را در حمایت از مادورو انتخاب کنید، هیچ محل امن، خروج آسان و راهی به بیرون نخواهید داشت. شما همه چیز را از دست می دهید."

مادورو در یک سخنرانی در یک شبکه تلویزیونی به اظهارات ترامپ پاسخ داد.

وی ترامپ را به صحبت مشابه سبک نازی ها متهم کرد.

او در ادامه ترامپ را به خاطر اینکه فکر می کند، می تواند به ارتش ونزوئلا دستور دهد مورد سرزنش قرار داد و گفت: آیا کسی که فرماندهی کل نیروهای مسلح ونزوئلا را بر عهده دارد، دونالد ترامپ است؟ آنها فکر می کنند که صاحب این کشور هستند؟!

اوضاع در ونزوئلا از ۲۳ ژانویه سال جاری میلادی متشنج شده است. اخیرا خوآن گوآیدو، رهبر اپوزیسیون ونزوئلا خودش را "رئیس جمهوری خودخوانده" این کشور اعلام کرد و مورد حمایت ۵۰ کشور آمریکای لاتین، آمریکا و کشورهای اروپایی قرار گرفت.

منبع انتخاب
کلید واژه :

مادورو

،

ارتش ونزوئلا

،

دونالد ترامپ

ثبت نظرات
captcha