پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۷۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ریاض: بن سلمان قصد خرید منچستریونایتد را ندارد / صندوق ذخیره ملی عربستان به دنبال حمایت مالی از منچستر است؛ هنوز توافقی به دست نیامده

"ترکی الشبانه" وزیر امور رسانه های عربستان سعودی در توییتی اعلام کرد: گزارش هایی که مدعی هستند محمد بن سلمان قصد خرید باشگاه فوتبال منچستر یونایتد را دارد، کاملا اشتباه است. وی در ادامه توییت خود خبر داد که پرافتخارترین باشگاه انگلیس با صندوق ذخیره ملی عربستان در حال گفتگو برای کسب حمایت مالی بوده و هنوز توافقی به دست نیامده است.

ریاض: بن سلمان قصد خرید منچستریونایتد را ندارد / صندوق ذخیره ملی عربستان به دنبال حمایت مالی از منچستر است؛ هنوز توافقی به دست نیامده

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری آسوشیتدپرس امروز (دوشنبه) به نقل از دولت عربستان خبر داد که ولیعهد سعودی قصد خرید باشگاه منچستر یوتایتد را ندارد و صندوق ذخیره ملی این کشور فقط مشغول گفتگو بر سر حمایت مالی از این باشگاه انگلیسی است.

به نوشته آسوشیتدپرس، "ترکی الشبانه" وزیر امور رسانه های عربستان سعودی در توییتی اعلام کرد: گزارش هایی که مدعی هستند محمد بن سلمان قصد خرید باشگاه فوتبال منچستر یونایتد را دارد، کاملا اشتباه است.
وی در ادامه توییت خود خبر داد که پرافتخارترین باشگاه انگلیس با صندوق ذخیره ملی عربستان در حال گفتگو برای کسب حمایت مالی بوده و هنوز توافقی به دست نیامده است.
به نوشته آسوشیتدپرس، قتل "جمال خاشقچی" خبرنگار عربستانی روزنامه واشنگتن پست در کنسولگری این کشور در استانبول بر قرارداد های تجاری بین المللی این کشور سایه افکنده است. ولیعهد سعودی متهم است که دستور قتل این روزنامه نگار را صادر کرده است. سعودی ها این اتهام را تکذیب می کنند.
به گزارش ایرنا، روزنامه انگلیسی «سان» (The Sun) در شماره روز شنبه (۲۷ بهمن) مدعی شد که ولیعهد سعودی برای خرید باشگاه منچستریونایتد انگلیس ابراز تمایل کرده است.
این روزنامه نوشت: ولیعهد سعودی اکنون مشغول مذاکره با این تیم می باشد و از طریق یک گروه کاری در تلاش است که تا پیش از پایان فصل جاری فوتبال لیگ جزیره، بتواند مالکیت این باشگاه را از آن خود کند.
در ادامه گزارش این روزنامه انگلیسی آمده است: بن سلمان، پیشنهاد خرید برای باشگاه منچستریونایتد را تا سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون پوند افزایش داده است.

منبع انتخاب
کلید واژه :

منچستریونایتد

،

فوتبال

،

بن سلمان

ثبت نظرات
captcha