پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۷۳۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مصوبه مجلس: پرسپولیس و استقلال حداکثر تا پایان شهریور ۹۸ در بازار پایه فرابورس عرضه شوند

نمایندگان مجلس، وزارت ورزش و جوانان را مکلف کردند با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان خصوصی سازی حداکثر تا پایان شهریور سال آینده شرایط پذیرش دو شرکت فرهنگی- ورزشی پرسپولیس و استقلال را در بازار پایه فرابورس فراهم کند.

مصوبه مجلس: پرسپولیس و استقلال حداکثر تا پایان شهریور ۹۸ در بازار پایه فرابورس عرضه شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نمایندگان مجلس، وزارت ورزش و جوانان را مکلف کردند با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان خصوصی سازی حداکثر تا پایان شهریور سال آینده شرایط پذیرش دو شرکت فرهنگی- ورزشی پرسپولیس و استقلال را در بازار پایه فرابورس فراهم کند.

نمایندگان در ادامه جلسه علنی امروز - دوشنبه - مجلس بند الحاقی ۱ و ۲ و ۴ تبصره ۲ بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور را تصویب کردند.
نمایندگان در بند الحاقی ۱ تبصره ۲ بخش درآمدی لایحه بودجه ۹۸، وزارت ورزش و جوانان را مکلف کردند با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان خصوصی سازی حداکثر تا پایان شهریور ۱۳۹۸، شرایط پذیرش دو شرکت فرهنگی- ورزشی پرسپولیس و استقلال را در بازار پایه فرابورس فراهم کند.
براساس این مصوبه، پس از پذیرش در بازار پایه فرابورس و عرضه پنج درصد (۵%) سهام هریک از دو شرکت جهت کشف قیمت، ۵۱ درصد سهام آن ها به صورت بلوکی و باقی سهام به صورت خرد عرضه می شود.
در هنگام بررسی این بند نادر قاضی پور نماینده ارومیه در مجلس گفت: استقلال و پرسپولیس دارای طرفداران بسیاری هستند، اما طرفداران آن ها به طرفداران تراکتور نمی رسد
حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان نیز در پاسخ به قاضی پور اظهار داشت: ضمن احترام به آقای قاضی پور و مردم تبریز فعلا سپاهان قهرمان است.
حسن کامران نماینده اصفهان نیز در جریان بررسی این بند به مزاح گفت: گویا طرفداران لپ سرخ ها در دولت زیاد است.

منبع انتخاب
کلید واژه :

پرسپولیس و استقلال

،

فرابورس

ثبت نظرات
captcha