پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۷۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی: افزایش ۴۰ درصدی قیمت لوازم خانگی خلاف است

علی لاریجانی رییس مجلس با انتقاد از اظهارات رییس اتحادیه لوازم خانگی درباره افزایش قیمت در سال آینده گفت که افزایش قیمت لوازم خانگی در سال آینده خلاف است.چه دلیلی دارد که اتحادیه لوازم خانگی چنین اظهاراتی را مطرح می کند که باعث نابسامانی می شود؟ از آقای پورابراهیمی خواستم که این موضوع را پیگیری کند.

لاریجانی: افزایش ۴۰ درصدی قیمت لوازم خانگی خلاف است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رییس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اظهارات رییس اتحادیه لوازم خانگی درباره افزایش قیمت در سال آینده گفت که افزایش قیمت لوازم خانگی در سال آینده خلاف است.

علی لاریجانی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه) و در جریان بررسی جزئیات بودجه ۹۸ در واکنش به اعتراضات برخی از نمایندگان درباره اظهار نظر رئیس اتحادیه لوازم خانگی درخصوص افزایش قیمت ها گفت: اینکه ۴۰ درصد قیمت لوازم خانگی افزایش پیدا می کند خلاف است.

وی افزود: چه دلیلی دارد که اتحادیه لوازم خانگی چنین اظهاراتی را مطرح می کند که باعث نابسامانی می شود؟ از آقای پورابراهیمی خواستم که این موضوع را پیگیری کند.

اخیراً طحان پور رئیس اتحادیه لوازم خانگی در گفت و گوی تلویزیونی گفت که بلااستثناء سال آینده افزایش قیمت خواهیم داشت. شاید مردم منتظر اتفاقی باشند، به آنها می گویم که منتظر نباشید و از امروز کالاهای خود را بخرید نه آنکه به اردیبهشت موکول کنید.

منبع انتخاب
کلید واژه :

لاریجانی

،

قیمت لوازم خانگی

،

مجلس

،

صحن علنی

ثبت نظرات
captcha