پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۷۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازیکن تیم از من 6 میلیون تومان دستی خواست، شرمنده شدم؛

منتظری: منتظر گریه ما برابر دوربین هستید؟

مدافع تیم فوتبال استقلال نسبت به توجهی به مشکلات این باشگاه از سوی باشگاه و وزارت ورزش گلایه کرد.

منتظری: منتظر گریه ما برابر دوربین هستید؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پژمان منتظری در حاشیه تمرین استقلال صحبت های تند و با گلایه ای را نسبت به مسئولان باشگاه مطرح کرد.

منتظری در حاشیه تمرین استقلال در جمع خبرنگاران گفت: از شما خبرنگاران که در اینجا حضور دارید، تشکر می کنم. مدتی بود که صحبت نکرده بودم اما اکنون می خواهم درباره مشکلاتی که داریم اما هیچ گوش شنوایی وجود ندارد، صحبت کنم. شما اکنون در محل تمرین ما حضور دارید و زمین تمرین را دیدید. این باشگاه استقلال است. در یکی دو ماه گذشته ما جلسات زیادی با باشگاه داشتیم که مشکلات را حل کنیم. این مشکلات بازیکنان را اذیت می کند و تبعات آن برای هواداران است.


وی ادامه داد: استقلال باشگاه بزرگی است و باید کار زیادی انجام شود. بازیکنان ما عصبی هستند و ما مسائل اولیه برای تمرین را نداریم. من در 7-8 سال گذشته برای اولین مرتبه این شرایط را می بینم. ما اکنون یک ماه است که قراردادی با نوبنیاد نداریم و مانند بینوایان از این زمین به آن زمین منتقل می شویم و هیچ گوش شنوایی وجود ندارد. من شرمنده بازیکنان هستم که مشکلات را منتقل نمی کنم.


مدافع استقلال با گلایه از مشکلات زمین تمرین و عدم وجود رختکن، بیان کرد: هر چیزی حد و اندازه ای دارد. بازیکنان ما عصبی هستند که این موضوع را در زمین با کارت های بی مورد می بینید. تمام جزییات ما اکنون با مشکل رو به رو است. زمین تمرین و کمپ بازی ها مشکل دارد. بازیکنان زیادی در تمرین ما به دلیل سرماخوردگی شرکت نکردند؛ چرا؟ به دلیل اینکه زمین پژوهشگاه نفت رختکن برای حمام کردن نیست و بازیکنان سرما خوردند. این موضوعات جزئی است و کسی نمی گوید چرا فرشید باقری چند جلسه غایب است. بازیکن حمام نکرده و سرما خورده است.


او در بخش بعدی صحبت های خود تصریح کرد: مگر می شود استقلال زمین تمرین نداشته باشد؟ اگر ما زمین نداشته باشیم، کدام باشگاه باید داشته باشد؟ ما 40 میلیون هوادار داریم اما 5 سال است که پدر تماشاگران در آمده است. هواداران گناه دارند؛ آنها می گویند که چرا برابر تراکتور شکست خوردید. ما همه شرمنده هواداران هستیم و نباید بازی بزرگ را می باختیم اما باید به عقب برگردیم و کمپ ترکیه را ببینیم. تیم دچار اعتصاب شد اما خود بازیکنان سر تمرین برگشتند. یک هفته گذشته بهترین زمان برای تمرین بود اما ما دو جلسه تمرین در زمین مصنوعی داشتیم و یک جلسه در نیمه زمین شماره 3 داشتیم و این ها به زمین می آید.


منتظری با گلایه از مشکلات مالی باشگاه و زمین تمرین، گفت: چرا بینی وریا شکست؟ دلیل آن زمین بد بود که نتوانست توپ را کنترل کند و بینی او شکست. متاسفانه کسی جوابگو نیست. اتفاقات مهم دیگری نیز رخ داده است. مسائل مالی نیز حل نشده و بازیکنان به جای مسائل مالی به دنبال زمین تمرین هستند. کسی در باشگاه پاسخگو نیست و بازیکنان با یکدیگر بحث می کنند و این موضوع خوب نیست. منتظرید بازیکنان جلوی دوربین گریه کنند؟ این اتفاق رخ نمی دهد و ما می جنگیم و دلگرمی ما فقط هواداران هستند. امیدوارم شرایط بهتر شود زیرا این شرایط تاسف بر انگیز است. سه بازیکن ما از امروز دیگر نمی توانند به هتل بروند و دیروز ما را به هتل المپیک راه ندادند زیرا هماهنگ نشده بود. یک روز اینجا آمدیم و زمین تمرین وجود نداشت.

 


کاپیتان سوم استقلال در پاسخ به این سوال که امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال شرایط آب و هوایی را دلیل مشکل در زمین تمرین می داند، بیان کرد: بازیکنان با سیلی صورت خود را سرخ نگه می دارند. شما نبینید که یک تیم به زمین می رود و سرمربی داریم. ما سال گذشته زمین تمرین داشتیم و امسال چرا زمین نداریم؟ آقای فتحی دنبال راه چاره هستند و با بازیکنان جلسه گذاشتند اما مشکلات پا برجاست. به ما گفتند فردا به زمین تمرین می رویم، اما 10 روز گذشته است. هواداران حق دارند که نگران باشند. همه ما نگران هستیم و این صحبت ها را انجام می دهیم تا به گوش مردم و مسئولان برسند. نمی شود که برابر دوربین گریه کنیم تا ما دیده شویم.

 

بخش بعدی صحبت های منتظری درباره عدم دریافت مطالبات بازیکنان بود. منتظری در این باره گفت: تمام بازیکنان حدود 30 تا 35 درصد دریافت کردند. قسط اول طلب سال گذشته پرداخت شد اما قسط دوم یک ماه قبل پرداخت نشد و قسط سوم نیز فردا است که قطعا پرداخت نمی شود. از همه باشگاه ها عقب تر هستیم. اگر حرف نمی زنیم، به دلیل این نیست که پول گرفتیم. به اندازه ای مشکل داریم که دیگر مسائل مالی فراموش شده است. وقتی بازیکنی در تمرین به من می گوید 6 میلیون به من قرض بده، من شرمنده می شوم. باشگاه چند تکه شده و مسئولان با یکدیگر مشکل دارند.اگر شرایط را درک کنیم و قبول کنیم که همه در یک کشتی هستیم، می توانیم بهتر پیش برویم و نتیجه بهتری کسب کنیم.

 

وی در ادامه درباره اتفاقات نیم فصل اضافه کرد: وقتی بازیکنان دیدند که مشکل در تهران حل نشد، اعتصاب را پایان دادند و به اردو رفتند و در اردو اعتصاب نکردند. چیزی در استقلال پنهان نیست و همه از مشکلات خبر داریم. نمی دانم بگویم کی؟ بالاترین مسئول وزیر است و الان زمانی است که ایشان یک ساعت به باشگاه بیایند و با مسئولان و بازیکنان صحبت کنند. هم مدیرعامل و هم وزیر که می توانند گره باز کنند، باید بیایند. وزیر نفر اول است و مسئولیت باشگاه را دارد. بیایند تا مشکلات حل شود.

 

 

منتظری در پاسخ به این سوال که آیا بعد از عدم وصول حواله های خود، روز سه شنبه اعتصاب می کنید، گفت: ما اکنون دنبال اعتصاب نیستیم. می خواهیم ریکاوری کنیم و سه امتیاز بازی پارس جنوبی را بگیریم و بعد از بازی چهارشنبه نیز باید ببینیم شرایط چگونه می شود. می دانیم باشگاه دنبال راه چاره است اما راه چاره ای وجود ندارد.

 

مدافع استقلال درباره نقش خریدهای اشتباه ابتدای فصل مانند گرو، نویمایر، آقاخان و دیگران و هزینه های هنگفت انجام گرفته در موضوع خریدها، گفت: مشکلات از ابتدای فصل است و از دیروز نیست. مشکلات اول فصل را همه می دانند و شما بازیکنانی را اسم بردید که قابل احترام هستند و همه در کنار هم هستیم. با بودجه ای که باشگاه دارد نباید به مشکل بر می خورد اما اول فصل اتفاقاتی رخ داد که صحبت کردن درباره آن همه را خسته می کند. درک تماشاگران ما بالا است و از مشکلات خبر دارند. آنها دلخوشی ما هستند و ما مطمئنیم که هواداران جواب افرادی که به استقلال سنگ می زنند را خواهند داد.

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

پژمان منتظری

،

استقلال

،

لیگ برتر

ثبت نظرات
captcha