پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۷۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مادورو: آمریکا میلیاردها دلار از ما می دزدد و در عوض خرده نان تعارف می کند

رئیس جمهور ونزوئلا آمریکا می گوید که آمریکا میلیاردها دلار از کشورهای آمریکای لاتین می دزدد در عوض خرده های آن را به صورت کمکهای بشردوستانه به ما تعارف می کند.این تله موشی است که آمریکا با طعمه ای فاسد و مسموم به نمایش گذاشته اند. آمریکا۳۰ میلیارد دلار دزدیده اند و چهارتکه غذای فاسد پیشکش می کنند.

مادورو: آمریکا میلیاردها دلار از ما می دزدد و در عوض خرده نان تعارف می کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس جمهور ونزوئلا آمریکا می گوید که آمریکا میلیاردها دلار از کشورهای آمریکای لاتین می دزدد در عوض خرده های آن را به صورت کمکهای بشردوستانه به ما تعارف می کند.

«نیکلاس مادورو» رئیس جمهور ونزوئلا میگوید آمریکا میلیاردها دلار از این کشور می دزدد و در عوض در قالب کمک های بشردوستانه خرده نان به مردم آن پیشکش می کند.

به نوشته پایگاه اینترنتی شبکه «پرس تی وی»، مادورو روز جمعه درحالی اظهارات خود را بیان کرد که «کاراکاس» همچنان جلوی ورود آن چه واشتگتن کمک های بشردوستانه می نامد را به داخل کشور گرفته است. این اقدام پس از آن صورت گرفت که دولت آمریکا میلیون ها دلار درآمد نفتی و دارایی های خارجی ونزوئلا را توقیف کرد.

مادورو در سخنرانی خود گفت: «این تله موشی است که آن ها [آمریکا] با طعمه ای فاسد و مسموم به نمایش گذاشته اند». وی افزود: «آن ها [آمریکا] ۳۰ میلیارد دلار دزدیده اند و چهارتکه غذای فاسد پیشکش می کنند».

مادورو همچنین گفت کلمبیا و آمریکا بذر جنگ می کارند و از ارتش ونزوئلا خواست طرحی خاص را برای مقابله با چنین تهدیدهایی در جهت تقویت مرزها آماده کنند.

۲۳ ژانویه امسال «خوان گوایدو» خود را رئیس جمهور موقت ونزوئلا نامید و دولت مادورو را غیرقانونی خواند. اقدامی که فورا توسط آمریکا و چند کشور اروپایی مورد حمایت قرار گرفت و متعاقب آن آمریکا صادرات نفتی ونزوئلا را تحریم کرد. اما از سوی دیگر کشورهایی نظیر چین و روسیه و ایران و ترکیه در میان کشورهایی هستند که از دولت قانونی فعلی ونزوئلا به رهبری مادورو حمایت می کنند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

مادورو

،

ترامپ

،

آمریکا

،

ونزوئلا

ثبت نظرات
captcha