پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۷۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس کل بانک مرکزی: پتروشیمی کردستان با تامین مالی و فاینانس سیستم بانکی کشور راه افتاده / سیستم بانکی در این نوع طرح ها فعال تر برخورد کند تا شاهد اشتغال و تولید بیشتر باشیم

رئیس کل بانک مرکزی درباره علت بازدید خود از پروژه پتروشیمی کردستان گفت: این پروژه مهمترین پروژه صنعتی در استان کردستان است که با تامین مالی و فاینانس سیستم بانکی کشور راه افتاده و کاملا خصوصی است. همتی افزود: امیدواریم سیستم بانکی کشور بتواند در این نوع طرح ها در نقاظی مثل کردستان فعال تر برخورد کند و تامین مالی کند تا هر روز شاهد اشتغال و تولید بیشتر در این مناطق مهم کشورمان باشیم.

رئیس کل بانک مرکزی: پتروشیمی کردستان با تامین مالی و فاینانس سیستم بانکی کشور راه افتاده / سیستم بانکی در این نوع طرح ها فعال تر برخورد کند تا شاهد اشتغال و تولید بیشتر باشیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس کل بانک مرکزی درباره علت بازدید خود از پروژه پتروشیمی کردستان گفت: این پروژه مهمترین پروژه صنعتی در استان کردستان است که با تامین مالی و فاینانس سیستم بانکی کشور راه افتاده و کاملا خصوصی است.

 عبدالناصر همتی که به استان کردستان سفر کرده، افزود: امیدواریم سیستم بانکی کشور بتواند در این نوع طرح ها در نقاظی مثل کردستان فعال تر برخورد کند و تامین مالی کند تا هر روز شاهد اشتغال و تولید بیشتر در این مناطق مهم کشورمان باشیم.

او درباره دیگر برنامه های خود در کردستان نیز گفت: برنامه ها را در جلسه با فعالین بخش خصوصی و مسئولین بانک ها بررسی می کنیم. برنامه ما این است که هم بانک مرکزی و هم سیستم بانکی فعالیت بیشتری در استان کردستان داشته باشند و بتوانند به تامین مالی پروژه ها کمک کنند و به اشتغال و راه اندازی تولید در این استان فعال تر برخورد کنند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

پتروشیمی

،

کردستان

،

فاینانس

ثبت نظرات
captcha