پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۶۸۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آلمان و اتریش درخواست آمریکا برای «خروج اروپا از برجام» را رد کردند / آلمان: به همکاری بر اساس برجام نیاز داریم

کشور های آلمان و اتریش درخواست معاون وزیر امور خارجه آمریکا از کشور های اروپایی در کنفرانس ضد ایرانی ورشو برای خروج از برجام را شدیدا رد کردند. "نیلز آنن"، وزیر مشاور در وزارت امور خارجه آلمان که به ورشو سفر کرده بود گفت که ما به همکاری بر اساس این توافق بین المللی نیاز داریم و ما همچنان با هم این روند را دنبال می کنیم.

آلمان و اتریش درخواست آمریکا برای «خروج اروپا از برجام» را رد کردند / آلمان: به همکاری بر اساس برجام نیاز داریم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، کشور های آلمان و اتریش درخواست معاون وزیر امور خارجه آمریکا از کشور های اروپایی در کنفرانس ضد ایرانی ورشو برای خروج از برجام را شدیدا رد کردند.

به گزارش تسنیم به نقل از روزنامه "اوزنابروکر سایتونگ"، آلمان درخواست مطرح شده آمریکا در کنفرانس ضد ایرانی ورشو برای خروج از توافق اتمی با ایران را شدیدا رد کرد.

"نیلز آنن"، وزیر مشاور در وزارت امور خارجه آلمان که به ورشو سفر کرده بود این مسئله را آشکارا بیان کرد.

وی در این باره گفت که ما به فشار بر ایران نیاز داریم، اما ما همچنین به همکاری بر اساس این توافق بین المللی نیاز داریم و ما همچنان با هم این روند را دنبال می کنیم. از آنجایی که وزیر امور خارجه آلمان از شرکت در کنفرانس ورشو انصراف داده بود دستیار وی در این کنفرانس شرکت کرد.

"مایک پنس"، معاون رئیس جمهور آمریکا امروز در نشست ضد ایرانی ورشو از کشور های اروپایی درخواست کرده بود که از توافق هسته ای با ایران خارج شوند. وی به طور غیر مستقیم در این راستا متحدان خود را تهدید کرده بود که در غیر این صورت از همبستگی با آن ها در جای دیگر صرف نظر می کند. پنس همچنین به تلاش های آلمان، انگلیس و فرانسه برای حمایت از شرکت های اروپایی در مناسبات تجاری با تهران علیه تحریم های آمریکا انتقاد وارد کرد.

کشور های مهم اروپایی اخیرا یک سیستم مالی مستقل و ویژه را به منظور حمایت از شرکت های اروپایی در برابر تحریم های آمریکا در مبادلات تجاری با ایران راه اندازی کرده اند که اینستکس نام دارد.

"کارین کناسیل"، وزیر امور خارجه اتریش هم که برای شرکت در کنفرانس ورشو به لهستان رفته است درباره دیدار امروز خود در حاشیه این کنفرانس با همتای آمریکایی اش گفت که در این دیدار گفتگویی درباره ایران وجود نداشت. وی درباره درخواست وزیر امور خارجه آمریکا برای خروج از توافق هسته ای ایران نیز گفت که ما با این درخواست موافق نیستیم.

منبع انتخاب
کلید واژه :

برجام

،

آلمان

،

اتریش

،

اروپا

،

خروج از اروپا

ثبت نظرات
captcha