پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۶۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عراقچی: آیا حاضران در ورشو جرات دارند همانجا تعهد دهند که حمایت از تروریسم را متوقف خواهند کرد؟

معاون سیاسی وزیر خارجه ایران عنوان کرد: طراحان و حامیان تروریسم هم اکنون در کنفرانس ورشو نشسته اند تا مثلا با تروریسم در خاورمیانه مبارزه کنند! آیا جرات دارند همان جا تعهد دهند که حمایت از تروریسم را متوقف خواهند کرد؟

عراقچی: آیا حاضران در ورشو جرات دارند همانجا تعهد دهند که حمایت از تروریسم را متوقف خواهند کرد؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  معاون سیاسی وزیر خارجه ایران عنوان کرد: طراحان و حامیان تروریسم هم اکنون در کنفرانس ورشو نشسته اند تا مثلا با تروریسم در خاورمیانه مبارزه کنند! آیا جرات دارند همان جا تعهد دهند که حمایت از تروریسم را متوقف خواهند کرد؟

 سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر خارجه ایران در صفحه توئیترش نوشت: «حمله تروریستی در زاهدان چهره عریان تروریسم است و شاهدی دیگر بر اینکه ایران خود قربانی تروریسم می باشد.»

وی افزود:« طراحان و حامیان آن هم اکنون در کنفرانس ورشو نشسته اند تا مثلا با تروریسم در خاورمیانه مبارزه کنند! آیا جرات دارند همان جا تعهد دهند که حمایت از تروریسم را متوقف خواهند کرد؟»

به گزارش فارس در حمله انتحاری تروریستی دیشب (چهارشنبه) در محور خاش - زاهدان به اتوبوس حامل پرسنل سپاه 27 نفر به شهادت رسیدند و تعدادی هم مجروح شدند.

براساس این گزارش، گروهک تروریستی جیش الظلم با انتشار بیانیه ای، رسما مسئولیت این حمله تروریستی را برعهده گرفت.

محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران نیز دیشب پس از این اقدام تروریستی در توئیتی نوشت:«اینکه ایران درست در همان روز برگزاری سیرک ورشو هدف حمله تروریستی قرار می گیرد، تصادفی است؟ به خصوص وقتی که همتایان همان تروریست ها از خیابان های ورشو برای آن جشن به پا می کنند و با ربات های توئیتر از آن حمایت می کنند. ظاهراً آمریکا همیشه اشتباهات یکسانی مرتکب می شود، اما انتظار دارد نتایج متفاوتی دریافت کند.»

«بهرام قاسمی» سخنگوی وزارت خارجه نیز به این اقدام تروریستی واکنش نشان داد و ضمن محکوم کردن این اقدام غیرانسانی، اظهار داشت: توسل این گروهک تروریستی که مورد حمایت نظامی، مالی و فکری برخی کشورهای منطقه نیز قرار دارد، به اینگونه جنایات غیرانسانی عزم دولت و ملت ایران را در ادامه راه مقابله با تروریسم در منطقه مصمم تر از گذشته خواهد کرد و قطعا فرزندان جان بر کف نظامی و اطلاعاتی ملت ایران انتقام خون شهدای این حادثه را خواهند گرفت.

منبع انتخاب
کلید واژه :

عراقچی

،

تروریسم

،

حمله تروریستی زاهدان

ثبت نظرات
captcha