پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۶۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روحانی: اگر کسی می خواهد با ما حرف بزند، در صورتی که به قانون و حرمت مردم ایران احترام بگزارد، مذاکره می کنیم

رئیس جمهور گفت: حالا اگر کسی در موضوع خاصی می خواهد با ما حرف بزند در صورتی که به قانون و حرمت مردم ایران احترام بگزارد ما مذاکره و گفت وگو می کنیم اما تحمیل فشار، زور و زیر پا گذاشتن حقوق مان را نخواهیم پذیرفت.

روحانی: اگر کسی می خواهد با ما حرف بزند، در صورتی که به قانون و حرمت مردم ایران احترام بگزارد، مذاکره می کنیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس جمهور با بیان "همه باید احساس کنند که در شرایط جنگ هستیم " گفت: دولت در خط مقدم مبارزه است.

 حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور، در جلسه امروز (چهارشنبه 24 بهمن) هیئت دولت طی سخنانی اظهار داشت: تحریم ها فشارهایی را به مردم وارد کرده است. وقتی جنگی تحمیل شود جنگ مجروح خواهد داشت. تسلیم در برابر دشمن فایده ندارد اگر ملت ما در قدم اول در برابر آمریکا تسلیم شد تا آخر باید تسلیم شود و عزت و اقتدار و هویت مان را واگذار کنیم، پس باید بایستیم.

وی افزود: حالا اگر کسی در موضوع خاصی می خواهد با ما حرف بزند در صورتی که به قانون و حرمت مردم ایران احترام بگزارد ما مذاکره و گفت وگو می کنیم اما تحمیل فشار، زور و زیر پا گذاشتن حقوق مان را نخواهیم پذیرفت.

رئیس جمهور تصریح کرد: باید شاهد وحدت و اتحاد بیشتر در گروه ها و جناح های مختلف باشیم تا همه احساس کنند که در شرایط جنگ هستیم . اگر کسی در این جنگ گوشه ای بایستد و طعنه بزند خلاف وظیفه شرعی اوست. دولت در خط مقدم مبارزه است.

منبع انتخاب
کلید واژه :

مذاکره

،

روحانی

،

ایران

ثبت نظرات
captcha