پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۶۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حضور نقاشان پشت شیشه در سعدآباد

گروه نقاشان پشت شیشه ایران نمایشگاه چهل نقش را در نگارخانه صنایع ملی سعدآباد برگزار می کند.

حضور نقاشان پشت شیشه در سعدآباد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آثار هنرمندان شیشه نگار از روز پنج شنبه ۲۵ بهمن ماه در نگارخانه صنایع ملی سعدآباد بر روی دیوار می روند. در این نمایشگاه شیوه های گوناگون نقاشی پشت شیشه بصورت مجموعه های مجزا به نمایش گذاشته می شوند و هر یک از هنرمندان حاضر در چهل نقش، با تکیه بر سبک شخصی خود سعی در معرفی این هنر دارد. 

حضور نقاشان پشت شیشه در سعدآباد


نمایشگاه چهل نقش حاصل یک برنامه ریزی دقیق و همکاری مشترک جمعی از فعالان این رشته است که پیش از این سابقه نداشته و برای نخستین بار در چنین سطح و کیفیتی صورت می گیرد. 
حضور سعید رضاخان به عنوان گردآورنده هنرمندان و مجموعه ها و همچنین خانم ها نوشین طاهران پور، نغمه بیک زاده، زهرا بخشی پور و نرگس الفتی به عنوان ستاد این نمایشگاه در کنار هنرمندانی مانند عاطفه باقری، شیرین بختیاری کیا، عاطفه تقی پور، ویدا حق شناس، فائزه خالقی، علی داناییان، سعید رضاخان، زیبا کاوندی، محمد رضا محمدی، فریبا مطهری، امیر نقاش، بهزاد نقاش و عارفه نیک بیان باعث خاص تر شدن این نمایشگاه شده است. 
استاد سعید رضاخان به عنوان پدر معنوی نقاشی پشت شیشه ایران برگزار کننده این نمایشگاه است و علاقه مندان برای بازدید از آن می توانند از ۲۵ بهمن تا نخستین روز اسفند ماه به میدان دربند، مجموعه فرهنگی_تاریخی سعدآباد، نگارخانه صنایع ملی مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که ساعت بازدید از ۹ بامداد تا ۱۶ می باشد.

کلید واژه :

گروه نقاشان پشت شیشه ایران

،

نگارخانه صنایع ملی سعدآباد

،

سعید رضاخان

ثبت نظرات
captcha