پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۶۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

الیزابت وارن، سناتور دموکرات: احتمال دارد ترامپ تا قبل از انتخابات به زندان بیفتد

الیزابت وارن، سناتور دموکرات آمریکایی در جریان یک سخنرانی در نخستین روز از کمپین انتخاباتی خود در ایالت آیووا، اظهار کرد: زمانی که ما به سال ۲۰۲۰ می رسیم، ممکن است دونالد ترامپ دیگر رئیس جمهور نباشد. او ادامه داد: در واقع ممکن است او حتی یک فرد آزاد هم نباشد.

الیزابت وارن، سناتور دموکرات: احتمال دارد ترامپ تا قبل از انتخابات به زندان بیفتد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یک سناتور دموکرات که به تازگی وارد عرصه رقابت های انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا شده است، گفت، احتمال دارد رئیس جمهوری فعلی تا زمان برگزاری این انتخابات به زندان افتد.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، الیزابت وارن، سناتور دموکرات آمریکایی در جریان یک سخنرانی در نخستین روز از کمپین انتخاباتی خود در ایالت آیووا، اظهار کرد: زمانی که ما به سال ۲۰۲۰ می رسیم، ممکن است دونالد ترامپ دیگر رئیس جمهور نباشد.

او ادامه داد: در واقع ممکن است او حتی یک فرد آزاد هم نباشد.

این چهره سرشناس دموکرات که از او به عنوان گزینه های اصلی این حزب برای تصدی ریاست جمهوری در انتخابات ۲۰۲۰ یاد می شود، خاطرنشان کرد: آنچه در انتخابات پیش رو به وقوع می پیوندد، جهت ملت ما و جهت مردم ما را مشخص خواهد کرد.

وارن در ادامه از رئیس جمهوری فعلی کشورش به خاطر توییت هایی که منتشر می کند، انتقاد و محتوای این توییت ها را نژادپرستانه و مبتنی بر نفرت پراکنی قلمداد کرد.

او همچنین از حامیان خود خواست اظهارنظرهای ترامپ را نادیده بگیرند و به تک تک اقداماتی که او انجام می دهد، واکنش نشان ندهند.

وارن بیان کرد: دونالد ترامپ تنها مشکلی نیست که ما داریم. دونالد ترامپ نشانه یک نظام است که به طور جدی دچار مشکل شده و از این رو کار ما با توجه به نزدیک شدن به انتخابات آتی این نیست که به طور روزمره به اقدامات او واکنش نشان دهیم. کار ما این است که درباره آنچه دچار مشکل و شکست شده صحبت کنیم و به آنچه در راستای تغییر وضعیت نیاز است، بپردازیم.

منبع انتخاب
کلید واژه :

ترامپ

،

زندانی شدن ترامپ

ثبت نظرات
captcha