پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۶۱۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آیت الله صافی گلپایگانی: عاملان شهادت یک کودک معصوم در مدینه از حیوان هم بدتر هستند / چرا حکّام کشورهای اسلامی به ویژه عربستان سکونت می کنند؟

آیت الله صافی گلپایگانی در بیانیه ای شهادت غم انگیز یک کودک معصوم در مدینه منوره را تسلیت گفت و خواستار برخورد مجامع بین المللی و حکّام کشورهای اسلامی به ویژه عربستان با عوامل این جنایت وحشیانه شد.

آیت الله صافی گلپایگانی: عاملان شهادت یک کودک معصوم در مدینه از حیوان هم بدتر هستند / چرا حکّام کشورهای اسلامی به ویژه عربستان سکونت می کنند؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آیت الله صافی گلپایگانی در بیانیه ای شهادت غم انگیز یک کودک معصوم در مدینه منوره را تسلیت گفت و خواستار برخورد مجامع بین المللی و حکّام کشورهای اسلامی به ویژه عربستان با عوامل این جنایت وحشیانه شد.

در پی شهادت یک کودک معصوم درمدینه منوره، آیت الله صافی گلپایگانی پیام تسلیتی صادر و این جنایت را محکوم کرد.

در این پیام آمده است: خبر بسیار ناگوار و غم انگیز شهادت کودک معصوم و مظلوم زکریّای عزیز در مهبط وحی الهی مدینه النبی صلّی الله علیه و آله و سلّم را با تاسف فراوان دریافت کردیم. این جنایت دژخیمانه به وسیله شخصی که افکار پلید ضدّ اسلامی و ضدّ انسانی دارد، حاکی از خباثت افرادی به ظاهر انسان است که متاسفانه سالیان طولانی در حرمین شریفین و در مرکز نزول قرآن کریم و در جوار مرقد مطهّر پیامبر رحمه للعالمین مردم را به گمراهی و ضلالت و دوری از خداوند دعوت می نمایند.

آیا ذرّه ای رحم و شفقت در دل ناپاک این افراد پلید که از حیوان هم بدتر هستند وجود ندارد!؟ چرا مجامع بین المللی و حکّام کشورهای اسلامی به ویژه عربستان در مقابل این جنایت وحشیانه سکونت می نمایند و با سکوت خود، این فاجعه را تایید می کنند!؟

ما با تسلیت این حادثه غمبار به پدر و مادر داغدار زکریّا که محبّ اهل بیت نبیّ صلّی الله علیه و آله و سلّم می باشند، از خداوند متعال مسئلت داریم که به آنان صبر جمیل و اجر جزیل در مقابل این مصیبت بزرگ عنایت فرماید و ظالمان و ستمگران در سراسر عالم را به سزای اعمال خود رسانده و داد مظلومان را از آنها بستاند؛ وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ

منبع انتخاب
کلید واژه :

آیت الله صافی گلپایگانی

،

کودک عربستانی

ثبت نظرات
captcha