پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۶۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن: هنوز نور امیدی در روابط ایران-آمریکا وجود ندارد

مهدی عاطفت، سرپرست دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن در گفت وگو با رویترز گفت: در حال حاضر ما هیچ نور امیدی در روابط میان ایران و آمریکا نمی بینیم، تا زمانی که آمریکا دوباره برجام را بپذیرد که فکر نمی کنم دونالد ترامپ بخواهد چنین کاری کند.

دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن: هنوز نور امیدی در روابط ایران-آمریکا وجود ندارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مهدی عاطفت، سرپرست دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن در گفت وگو با رویترز گفت: خردمندانی در دولت آمریکا هستند که به ترامپ بگویند به ایران حمله نکند چرا که هیچکس نمی داند بعدش چه اتفاقی خواهد افتاد.

عاطفت همچنین درباره وضعیت رابطه میان ایران و آمریکا در شرایط کنونی گفت: در حال حاضر ما هیچ نور امیدی در روابط میان ایران و آمریکا نمی بینیم، تا زمانی که آمریکا دوباره برجام را بپذیرد که فکر نمی کنم دونالد ترامپ بخواهد چنین کاری کند.

او در پاسخ به سوال خبرنگار رویترز درباره اعتراضات صنفی در کشور هم گفت: بله مردم با کمبودها و مشکلاتی مواجه اند. مردم اعتراض و تظاهرات می کنند اما هدف از این مدل تظاهرات این است که مسائل در کشور به پیش برود. آن ها برای مسئله حقوق و درآمد و چیزهای مشابه تظاهرات می کنند. این تظاهرات، پیام درستی می فرستد و آن ها دولت خودشان را اصلاح می کنند.

عاطفت درباره احتمال حمله نظامی آمریکا به ایران نیز که خبرنگار رویترز از او پرسید، گفت: خردمندانی در دولت آمریکا هستند که با توصیه های لازم به دولت، به ترامپ بگویند به ایران حمله نکند. چرا که هیچکس نمی داند بعدش چه اتفاقی خواهد افتاد.

منبع انتخاب
کلید واژه :

روابط ایران و آمریکا

،

مذاکره

،

برجام

ثبت نظرات
captcha