پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۵۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۳ گزینه مشترک هدایت فوتبال امارات و ایران: زلاتکو دالیچ، هروه رنار و فان مارویک

روزنامه عربی کوره از سه مربی سخن به میان آورد که گزینه های اصلی هدایت امارات هستند و جالب اینکه این سه مربی گزینه های هدایت ایران هم هستند. زلاتکو دالیچ، هروه رنار و فان مارویک سه گزینه اصلی هدایت تیم ملی فوتبال امارات هستند که هر سه گزینه هم از نامزدهای فدراسیون فوتبال ایران هم هستند.

۳ گزینه مشترک هدایت فوتبال امارات و ایران: زلاتکو دالیچ، هروه رنار و فان مارویک

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فدراسیون فوتبال امارات و ایران گزینه های مشترکی برای انتخاب سرمربی بعدی خود دارند.

 جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ به پایان رسید و تیم ملی فوتبال قطر توانست جام قهرمانی را بالای سر برد.

تیم های ملی ایران و امارات سرنوشت مشابهی داشتند و هر دو تیم با شکست برابر حریفان خود در نیمه نهایی از صعود به فینال بازماندند.

هدایت امارات را زاکرونی ایتالیایی برعهده داشت و کارلوس کی روش پرتغالی مرد نخست نیمکت ایران بود و در نهایت هم هر دو مربی به خاطر ناکامی در این رقابت بزرگ از کار برکنار شدند و یا بهتر است که بگوییم که قرارداد آنها تمدید نشد.

هم فدراسیون فوتبال امارات و هم فدراسیون فوتبال ایران به دنبال انتخاب سرمربی سرشناس خارجی هستند. روزنامه عربی کوره از سه مربی سخن به میان آورد که گزینه های اصلی هدایت امارات هستند و جالب اینکه این سه مربی گزینه های هدایت ایران هم هستند.

زلاتکو دالیچ، هروه رنار و فان مارویک سه گزینه اصلی هدایت تیم ملی فوتبال امارات هستند که هر سه گزینه هم از نامزدهای فدراسیون فوتبال ایران هم هستند و باید دید که در نهایت دو تیم امارات و ایران از بین این سه گزینه دست به انتخاب می زنند یا باید منتظر مربی های دیگر باشیم.

منبع انتخاب
کلید واژه :

سرمربی تیم ملی

،

فوتبال

ثبت نظرات
captcha