پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۵۷۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سردار کوثری: داعش قصد توطئه علیه چین، روسیه و ایران دارد

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله گفت: داعشی ها به افغانستان می آیند تا بین کشورهای چین، شوروی سابق (روسیه کنونی) و ایران قرار بگیرند تا در هر زمانی که صاحبانشان آمریکا، صهیونیست ها و عربستان سعودی خواستند در منطقه آشوب ایجاد کنند.

سردار کوثری: داعش قصد توطئه علیه چین، روسیه و ایران دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله گفت: داعشی ها به افغانستان می آیند تا بین کشورهای چین، شوروی سابق (روسیه کنونی) و ایران قرار بگیرند تا در هر زمانی که صاحبانشان آمریکا، صهیونیست ها و عربستان سعودی خواستند در منطقه آشوب ایجاد کنند.

سردار اسماعیل کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله در گفت وگو با فارس در خصوص تحلیل های جدیدی که افغانستان را مرکز شکل گیری داعش جدید می داند، اظهار داشت: این موضوع طی یک سال گذشته مشخص بوده و ما نیز اعلام کردیم که در حال برنامه ریزی است.

وی افزود: داعشی ها به افغانستان می آیند تا بین کشورهای چین، شوروی سابق و روسیه کنونی و ایران قرار بگیرند تا در هر زمانی که صاحبانشان آمریکا، صهیونیست ها و عربستان سعودی خواستند در منطقه آشوب ایجاد کنند.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله، ادامه داد: قطعاً با آن ضرباتی که درگذشته خوردند و آگاهی که نیروهای پایین دستی داعش پیدا کردند، توان گذشته را به هیچ عنوان ندارند.

کوثری اضافه کرد: البته داعشیان می خواهند اقداماتی انجام دهند اما قطعاً و یقیناً هیچ موقع نخواهند توانست به اهداف کثیف خود برسند.

وی در پایان گفت: داعشی ها قصد دارد ناآرامی هایی ایجاد کنند اما اخیرا ضربه محکمی در کشور افغانستان هم خوردند و ما هم مراقبت ها و رصدهای خود را انجام می دهیم که آنها نتوانند.

آن ها می خواهند به طرف غرب افغانستان و شرق ایران حرکت کنند و مطمئنا نمی تواند حضور پیدا کند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

چین

،

روسیه

،

ایران

،

داعش

ثبت نظرات
captcha