پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۵۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گوآیدو:

ایده مادورو خودکشی سیاسی است

رهبر اپوزیسیون ونزوئلا امروز چهارشنبه تاکید کرد، پیشنهاد برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام که مادورو از آن حمایت کرده است موجب خودکشی سیاسی رئیس جمهوری ونزوئلا می شود.

ایده مادورو خودکشی سیاسی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، هفته گذشته نیکولاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا به اسپوتنیک گفت از انتخابات پارلمانی زودهنگام در این کشور که "شکل بسیار خوبی از گفتمان سیاسی" است، حمایت می کند. اما او با ایده برگزاری انتخابات ریاست جمهوری زودهنگام مخالفت کرده است. دیوسدادو کابیو، رئیس مجلس مؤسسان ونزوئلا امروز اعلام کرد مقام ها انتخابات پارلمانی زودهنگام اعلام می کنند.

گوآیدو با اشاره به اینکه این اقدام می تواند "خودکشی سیاسی" باشد، تاکید کرد: معتقدم این یک اقدام احمقانه و پوچ سیاسی است و اصلاً نمی خواهم به این فکر کنم که مفهوم آن برای گروه اقلیت ساکن کاخ ریاست جمهوری ونزوئلا چیست و تبعات اجتماعی آن چه خواهد بود.

بحران سیاسی در ونزوئلا پس از آن بروز کرد که گوآیدو خود را رئیس جمهوری خودخوانده ونزوئلا دانست و پیروزی مجدد مادورو در انتخابات را به چالش کشید. این رهبر اپوزیسیون ونزوئلا از سوی برخی از کشورهای اروپایی و آمریکا به رسمیت شناخته شد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

خودکشی سیاسی

،

گوآیدو

،

مادورو

ثبت نظرات
captcha