پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۵۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کاهو ۱۵ هزار تومان شده؟

رئیس اتحادیه بار فروشان البرز گفت: میوه فروشان سطح شهر اجازه دارند فقط تا ۳۰ درصد گران تر از میادین میوه تره بار اقلام خود را بفروشند.

کاهو ۱۵ هزار تومان شده؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سیف الله عسکر خانی در واکنش به اخبار مربوط به افزایش قیمت کاهو، ضمن رد وجود کاهوهای ۱۵ هزار تومانی گفت: فروش کاهو ۱۵ هزار تومانی واقعیت ندارد و اگر هم چنین قیمتی وجود داشته باشد مربوط به شیطنت و یا بی انصافی برخی میوه فروشان سطح شهر است که بیش از ۳۰ درصدی که باید به قیمت محصولات خود اضافه کنند اقدام به فروش کرده اند.

وی در خصوص قیمت کاهو در میادین میوه و تره بار اظهار کرد: درست است که کاهو و برخی صیفی جات به دلیل وقوع سیل در جنوب به خصوص خوزستان افزایش قیمت داشته اما این افزایش زیاد نیست.

 

عسکر خانی اعلام کرد: قیمت هر کیلو کاهو در میادین از ۴ هزار و ۵۰۰ تومان شروع می شود و در نهایت برای عالی ترین و بهترین کاهو موجود در بازار هر کیلو هشت هزار تومان تعیین شده است.

رئیس اتحادیه بارفروشان البرز در ادامه از کاهش قیمت گوجه فرنگی خبر داد و گفت: در این شرایط حتی شاهد کاهش قیمت در گوجه فرنگی بوده ایم که در میادین با ۵۰۰ تومان کاهش قیمت به مبلغ سه هزار ۸۰۰ تا چهار هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می رسد، قیمت خیار هم کیلویی چهار تا ۵ هزار تومان است.

عسکر خانی در پایان اظهار کرد: در قیمت میوه تغییرات ناگهانی و یک شبه تقریباً وجود ندارد و قیمت ها در نهایت با تغییرات ۱۰۰ تا ۵۰۰ تومان تغییر همراه است.


انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

کاهو؛ سبزیجات

،

قیمت کاهو

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha