پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۵۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ادعای سایت سنگالی: قذافی زنده است / خبرگزاری فرانسه: عکس منتشرشده مربوط به سال ۱۹۹۱ است

یک سایت خبری در سنگال مدعی شد که «معمر قذافی» دیکتاتور سابق لیبی زنده است. سایت afriseries.com مدعی شد که چند روز پیش عکسی از قذافی در یکی از روستاهای کوچک چاد گرفته شده است که وی را در هنگام اقامه نماز نشان می دهد. با این حال خبرگزاری فرانسه نیز در این باره نوشته است که سایت سنگالی، مطالب خود را از یک سایت طنز برداشته است که در مقالات این سابت، شخصیت ها توهمی هستند.

ادعای سایت سنگالی: قذافی زنده است / خبرگزاری فرانسه: عکس منتشرشده مربوط به سال ۱۹۹۱ است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یک سایت خبری در سنگال مدعی شد که «معمر قذافی» دیکتاتور سابق لیبی که در جریان انقلاب این کشور در سال ۲۰۱۱ میلادی کشته شد، اخیرا در کشور آفریقایی چاد دیده شده است.

به نقل از روسیا الیوم، سایت سنگالی afriseries.com در مقاله ای مدعی شد که چند روز پیش عکسی از قذافی در یکی از روستاهای کوچک چاد گرفته شده است که وی را در هنگام اقامه نماز نشان می دهد.

این سایت افزود که فردی قذافی را دریکی ار روستاهای چاد دیده است که درحال اقامه نماز بوده است؛ شاهد در این باره گفته است که در ابتدا گمان می کرده که یک شبح دیده است تا اینکه به او نزدیک شده و از او عکس هم گرفته است.

به نوشته این سایت سنگالی، شاهد صحت چنین اطلاعاتی را تایید کرده و گفته است که با چشمان خودش وی را دیده است.

سایت مذکور در ادامه مدعی شده است که اطلاعات رسانه های غربی درباره کشته شدن معمر قذافی دورغ است و هدف از آن نابود کردن این کشور و ایجاد فتنه در آن بوده است.

این سایت همچنین در این باره فرضیه دیگری ار مطرح کرده ومدعی شده است که دو سال پیش نیز یک زن مدعی شد که از قذافی بچه دار شده و گفته بود که قذافی هنوز زنده است اما محل اختفای او را فاش نکرد.

با این حال خبرگزاری فرانسه نیز در این باره نوشته است که سایت سنگالی، مطالب خود را از یک سایت طنز برداشته است که در مقالات این سابت، شخصیت ها توهمی هستند.

خبرگزاری فرانسه همچنین درباره عکس منتشر شده از قذافی آورده است که این عکس مربوط به سال ۱۹۹۱ و زمان افتتاح فاز اول پروژه «رودخانه بزرگ صنعتی» در شهر بنغازی واقع در شرق لیبی بوده است.

منبع انتخاب
کلید واژه :

زنده بودن قذافی

،

سایت سنگالی

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha