پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۵۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سومین جودوکار ایرانی پناهنده شد؛ آرش آقایی به تیم ملی آذربایجان پیوست / رشنونژاد به جای ایران برای هلند برنز گرفت

آرش آقایی جودوکار تبریزی تیم ملی کشورمان پس از اختلاف با سرمربی و مدیرتیم های ملی جودو کشورمان، سرانجام راهی کشور آذربایجان شد و پس از توافق با مسئولان فدراسیون این کشور به تیم ملی جودو آذربایجان پیوست. آبان ماه گذشته محمد رشنونژاد به همراه تیم ملی کشورمان راهی رقابت های بین المللی هلند شده و دیگر هیچ وقت به کشورمان بازنگشت.

سومین جودوکار ایرانی پناهنده شد؛ آرش آقایی به تیم ملی آذربایجان پیوست / رشنونژاد به جای ایران برای هلند برنز گرفت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سریال مهاجرت جودوکاران ایرانی همچنان ادامه دارد و آرش آقایی سومین نماینده کشورمان در طول دو سال اخیر است که تصمیم به مهاجرت گرفت!

آرش آقایی جودوکار تبریزی تیم ملی کشورمان پس از اختلاف با سرمربی و مدیرتیم های ملی جودو کشورمان، سرانجام راهی کشور آذربایجان شد و پس از توافق با مسئولان فدراسیون این کشور به تیم ملی جودو آذربایجان پیوست.

این جودوکار ۲۵ ساله کشورمان در صحبت های اخیر خود مدعی شده که منصوری سرمربی تیم ملی و رودکی مدیر تیم های ملی مانع فعالیت او در تیم ملی شدند و او ناچار شد سرانجام چنین تصمیمی را بگیرد.

آقایی مدال برنز مسابقات جوانان قهرمانی آسیا و مدال قهرمانی کارگران جهان را در کارنامه دارد و به زودی در کاپ اروپا با لباس کشور آذربایجان به روی تاتامی خواهد رفت! وی در وزن ۸۱- کیلوگرم برای تیم ملی آذربایجان مبارزه می کند.

اما در ادامه مهاجرت ها، آبان ماه گذشته محمد رشنونژاد به همراه تیم ملی کشورمان راهی رقابت های بین المللی هلند شده و دیگر هیچ وقت به کشورمان بازنگشت، او این روز ها پس از کسب مجوز فعالیت در تیم ملی جودو هلند، راهی رقابت های بین المللی بلژیک شد و پس از مبارزه با حریفان خود در نخستین مبارزه خود برای کشور هلند در وزن ۶۰- کیلوگرم موفق به کسب مدال برنز شد.

این سومین جودوکاری است که در طول این دو سال از تیم ملی جودو ایران جدا شده و راهی کشور های دیگر شده است. سال گذشته نیز شایان نصیرپور راهی کشور ترکیه شد و در حال حاضر نیز برای این کشور مبارزه می کند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

آرش آقایی

،

جودوکار تبریزی تیم ملی

،

پناهندگی جودوکار

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha