پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۵۰۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اظهارات غافلگیرکننده کی روش در مورد حمایت مالی قطر از ایران

«کارلوس کی روش» سرمربی جداشده تیم ملی ایران در اظهاراتی غافلگیرکننده، حضور تیم تحت هدایتش در جام ملت های 2019 آسیا را صرفا به حمایت های مالی فدراسیون فوتبال قطر وابسته دانست.

اظهارات غافلگیرکننده کی روش در مورد حمایت مالی قطر از ایران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شبکه فاکس اسپورتس روز شنبه نوشت: فقدان کمک مالی از سوی دولت ایران طی سالیان دراز، همواره یکی از مشکلات گریبان گیر تیم ملی این کشور بوده اما عمق فاجعه پس از انتشار ویدئویی از کی روش بیش از پیش آشکار شد.
در این ویدئو کی روش پرتغالی که قراردادش با تیم ملی ایران پس از جام ملت های آسیا به پایان رسید، می گوید: اگر کمک های فدراسیون فوتبال قطر در کار نبود، هیچ نداشتیم، آماده سازی ها و برگزاری بازی های دوستانه امکانپذیر نبود.
وی ادامه می دهد: در بازی آخر، قطر هزینه ورزشگاه، زمین و سایر هزینه های مربوط به 2 تیم را تقبل کرد؛ قطر تمام هزینه ها را پرداخت کرد چون ایران آه در بساط نداشت. احساسات ناخوشایندی وجودم را فرا گرفته است؛ باید به سختی تلاش می کردم تا تیم، بازیکنان و کادر فنی را در کنار یکدیگر نگه دارم؛ نمی توان تظاهر کرد که هیچ مشکلی وجود ندارد؛ همه از این مشکل بزرگ سهم دارند.
ایرانی ها که برای مدت 43 سال موفق به فتح عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا نشده بودند، در این دوره از رقابت ها به نیمه نهایی صعود کردند اما پس از ارائه نمایشی ضعیف و فاجعه بار در نیمه دوم، در نهایت با نتیجه 3 بر صفر مغلوب نایب قهرمانی نهایی یعنی ژاپن شده و از گردونه رقابت ها کنار رفتند.
کی روش که از سال 2011 هدایت تیم ملی ایران را عهده دار بود، پس از اتمام کار ایران در هفدهمین دوره جام ملت های آسیا پس از 8 سال از این تیم جدا شد.

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
کلید واژه :

کی روش

،

حمایت مالی قطر از ایران

،

فوتبال

ثبت نظرات
captcha