پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۵۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جزییات بیشتر از حادثه تروریستی نیکشهر / کشف مقادیری مهمات، جلیقه و نارنجک از عوامل حادثه

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نیکشهر گفت: در محل حادثه امروز صبح در شهرستان نیکشهر، مقادیری مهمات، جلیقه، نارنجک و سلاح از عوامل تروریستی کشف شد.

جزییات بیشتر از حادثه تروریستی نیکشهر / کشف مقادیری مهمات، جلیقه و نارنجک از عوامل حادثه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نیکشهر گفت: در محل حادثه امروز صبح در شهرستان نیکشهر، مقادیری مهمات، جلیقه، نارنجک و سلاح از عوامل تروریستی کشف شد.

محسن گل محمدی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نیکشهر  در تشریح حادثه اظهار کرد: صبح امروز دونفر از عناصر گروهک پس از وارد شدن به سپاه شهرستان با حمله تروریستی به صبحگاه مشترک سپاه تاکنون یک نفراز پرسنل سپاه را شهید و پنج نفر دیگر را زخمی کردند که حال دوتن از مجروحان وخیم گزارش که هماهنگی های لازم جهت انتقال مجروحان حادثه توسط بالگرد به مرکز استان انجام گرفته است.

لازم به ذکر است: از این عناصر معاند مقادیری مهمات، جلیقه، نارنجک و یکعدد سلاح کشف شده و دستورات قضایی لازم با حضور دادستان شهرستان در محل اقدام تروریستی جهت شناسایی و دستگیری نامبردگان با کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر به دستگاههای امنیتی و نظامی و انتظامی صادر شده و پس از حادثه به دستور دادستان شهرستان جلسه اضطراری شورای تامین شهرستان تشکیل گردیده است.

منبع انتخاب
کلید واژه :

حادثه تروریستی

،

نیکشهر

ثبت نظرات
captcha