پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۴۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسعود شجاعی:

کی روش برای فوتبال ما نعمت بود/ از کلمه «حیف» بدم آمده است

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران ضمن اشاره به حذف تیم کشورمان در نیمه نهایی جام ملت های آسیا گفت: حضور کارلوس کی روش در فوتبال ایران برای ما نعمت بود.

کی روش برای فوتبال ما نعمت بود/ از کلمه «حیف» بدم آمده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مسعود شجاعی در خصوص مسائل مختلف تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های ۲۰۱۹ آسیا و علل عدم موفقیت این تیم در رسیدن به فینال بازی ها صحبت هایی را انجام داد.

اول باید بگویم شرمنده ایم
کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در ابتدای صحبت های خود در خصوص دلایل عدم موفقیت تیم ملی در راه رسیدن به فینال بازی ها گفت: قبل از هر چیز باید از مردم ایران عذرخواهی کنم. ما همیشه برای آنها بازی کرده ایم. چیزی جز خوشحال کردن مردم در ذهنمان نبوده و نیست. در سخت ترین شرایط هم به مردم فکر می کردیم. می خواستیم با کسب نتیجه لازم بهانه ای برای شادی آنها فراهم کنیم. خودمان می دانیم این فوتبال چه اهمیتی در تمام ابعاد کشور دارد. شاید بهترین راه بود تا بتوانیم به موفقیت برسیم. اما واقعا حیف! حیف که نشد.

از کلمه «حیف» به شدت بدم می آید
مسعود شجاعی درباره اینکه شما قبل از جام ملت ها هم گفتید نباید اشتباه کنیم تا مدام حیف و حیف نگوییم، اظهار داشت: درست است. من همیشه به بچه های تیم هم می گفتم کاری کنیم که فردا مجبور نشویم بگوییم کاش فلان اتفاق در زمین بازی نمی افتاد. فوتبال همین است. شما باید بجنگی تا به موفقیت برسی. ما جنگیدیم. تمام وجودمان را در زمین مسابقه گذاشتیم. به نظرم یکی از بهترین عملکردهای فنی را در پنج بازی نخست داشتیم و تنها در بازی با ژاپن به مشکل خوردیم که بازهم مجبورم بگویم حیف و حیف! از این کلمه دیگر بدم آمده است.

به تفکرات سرمربی همیشه احترام گذاشته ام
وی درباره دلایل نیمکت نشینی خود در جام ملت های ۲۰۱۹ آسیا اظهار داشت: من یک بازیکن هستم. تمام تلاشم را می کنم تا به میدان بروم و بهترین بازی را هم انجام دهم. این سرمربی است که باید تصمیم گیری کند. من همیشه به دیدگاه سرمربیانم احترام گذاشته ام. آقای کی روش این تصمیم را گرفت و من هم تبعیت کردم.

ادامه کار با پیراهن تیم ملی
شجاعی درباره احتمال خداحافظی اش از فوتبال بعد از حذف تیم ملی از جام ملت ها، تصریح کرد: من همچنان بازی می کنم. در تیم باشگاهی ام فعالیت دارم و فکر می کنم فصل فوتبالی خوبی هم داشته ام. خوشبختانه مصدوم هم نیستم و فعلا به فوتبالم ادامه می دهم. تا روزی که احساس کنم می توانم بازی کنم این کار را انجام خواهم داد. مابقی به تصمیمات فنی مربیان باز می گردد. هروقت بخواهند در خدمت تیم ملی خواهم بود.

یک تیم واقعی بودیم
کاپیتان اول تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این سئوال که اگر بخواهید لقبی را به بازیکنان فعلی تیم ملی بدهید چیست؟ افزود: بزرگترین چیزی که هربار به بازیکنان فعلی تیم ملی فکر کردم به ذهنم آمده است اتحاد بوده است. همه جوره تیم بودیم. مثل یک خانواده با هم بودیم. با وجود تمام سختی ها کنار یکدیگر بودیم. من مدتهاست پیراهن تیم ملی را می پوشم. باید به صراحت بگویم کمترین حاشیه را در بازیکنان تیم دیدم. آنها عطش موفقیت دارند.

کی روش نعمت بزرگی برای فوتبال ایران بود
وی درباره قابلیت های کارلوس کی روش در دوران حضورش در تیم ملی فوتبال ایران و جدایی اش از این تیم هم گفت: آقای کی روش یک مربی خیلی بزرگ با کاراکترهای شخصیتی خاص خودش است. او و تمام دستیارانش تلاش داشتند تا بهترین ها را برای تیم ملی ایجاد کنند. حضور آقای کی روش در فوتبال ایران و تمام چیزهایی که خودتان بهتر در جریان هستید برای فوتبال ما مانند نعمت بود.

منبع مهر
کلید واژه :

مسعود شجاعی

،

تیم ملی

،

فوتبالیست

ثبت نظرات
captcha