پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۴۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

واکنش پلیس به اظهارات معاون شهردار درباره جریمه نشدن متخلفان ورود به طرح زوج و فرد و ترافیک: این موضوع به دلیل نقص در نرم افزار نصب شده در دوربین ها بود

سردار رحیمی درباره اظهارات محسن پورسیدآقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران، مبنی بر جریمه نشدن افرادی که به طور غیرقانونی از ابتدای سال تا دی ماه وارد طرح ترافیک و زوج و فرد شده اند گفت: با توجه به بروز مشکلات زیرساختی و نرم افزاری در بحث طرح ترافیک و زوج و فرد، یکسری اقداماتی را انجام ندادیم.

واکنش پلیس به اظهارات معاون شهردار درباره جریمه نشدن متخلفان ورود به طرح زوج و فرد و ترافیک: این موضوع به دلیل نقص در نرم افزار نصب شده در دوربین ها بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرمانده انتظامی تهران بزرگ دلایل عدم ثبت جریمه و تخلف ورود غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک و زوج وفرد را تشریح کرد.

سردار حسین رحیمی صبح امروز در حاشیه بازدید از روند اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر و خرده فروشان موادمخدر در مناطق شوش، مولوی و هرندی در جمع خبرنگاران درباره ادعای محسن پورسیدآقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران، مبنی بر جریمه نشدن افرادی که به طور غیرقانونی از ابتدای سال تا دی ماه وارد طرح ترافیک و زوج و فرد شده اند گفت: با توجه به بروز مشکلات زیرساختی و نرم افزاری در بحث طرح ترافیک و زوج و فرد، یکسری اقداماتی را انجام ندادیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: تقریباً پوشه بزرگ از اشتباهاتی که این سامانه داشت به طور مفصل تهیه و در اختیار معاون ترافیک شهردار تهران قرار گرفت که مردم به ناحق جریمه نشود.

وی با بیان اینکه جمع زیادی از افراد به ناحق جریمه می شدند، متذکر شد: این موضوع منطقی نبود و تا زمانی که این زیرساخت درست نشود، نمی توانیم مردم را بی دلیل اعمال قانون کنیم و پاسخ مردم را بدهیم.

رحیمی تصریح کرد: افراد متخلف در این رابطه جریمه شده و تعدادی به دلیل نقص در نرم افزار نصب شده در دوربینها جریمه نشدند، حدود 60 الی 70 نفر از همکاران در بررسی های را درباره این موضوع انجام داده و سپس نسبت به این جریمه اقدام می کنند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

طرح ترافیک

،

زوج و فرد

،

عوارض خودرو

ثبت نظرات
captcha