پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۴۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسکو: آمریکا فوراً نیروهای خود را از التنف سوریه خارج کند/ واشنگتن مانع حل بحران ونزوئلاست

وزارت خارجه روسیه ضمن ابراز نگرانی نسبت به اقدامات تروریست ها در سوریه علیه غیرنظامیان، از آمریکا خواست نیروهای خود را فوراً از التنف خارج کند.

مسکو: آمریکا فوراً نیروهای خود را از التنف سوریه خارج کند/ واشنگتن مانع حل بحران ونزوئلاست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه امروز (پنج شنبه) در کنفرانسی مطبوعاتی نسبت به ادامه تلاش های تروریست ها برای ارائه نمایشی ساختگی از حمله شیمیایی علیه غیرنظامیان در سوریه ابراز نگرانی کرد.

زاخارووا اظهار کرد: تروریست های موجود در ادلب هر روزه مناطق همجوار خود را بمباران کرده و نیروهای خود را در نزدیکی خطوط درگیری با ارتش سوریه مستقر می کنند.

به گزارش شبکه خبری روسیا الیوم، سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت: مسکو از واشنگتن می خواهد در اسرع وقت نیروهای خود را از منطقه التنف سوریه خارج کرده و این منطقه را به دمشق تحویل دهد.

در ادامه این مسئول وزارت خارجه روسیه با اشاره به اینکه خطر آغاز یک درگیری نظامی گسترده در ونزوئلا همچنان وجود دارد، تاکید کرد: مسکو آمادگی خود را برای میانجیگری جهت حل بحران ونزوئلا اعلام می کند.

وی در ادامه گفت: مسکو از جامعه جهانی می خواهد پیامدهای تحریم های نفتی آمریکا علیه ونزوئلا را ارزیابی کند.

او با تاکید بر اینکه حمایت مسکو از ونزوئلا در واقع برای حفظ این کشور است، گفت: دخالت هایی از خارج برای شعله ور کردن بحران در این کشور انجام می شوند.

زاخارووا افزود: آمریکا به اپوزیسیون ونزوئلا اجازه نمی دهد گفتگویی را با دولت آغاز کند و این امر مانع از دستیابی به راه حلی داخلی برای این بحران می شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

آمریکا

،

سوریه

،

حمله

،

جنگ

،

روسیه

ثبت نظرات
captcha