پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۴۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نه تاج و نه هیچکدام از مسئولان تیم ملی

کسی به بدرقه کارلوس نرفت!

سرمربی تیم ملی در هشت سال اخیر در غیاب کلیه مسئولان تیم ملی، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش ایران را ترک کرد.

کسی به بدرقه کارلوس نرفت!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  کارلوس  کی روش صبح امروز تهران را ترک کرد. سرمربی سابق تیم ملی که دو دوره در جام جهانی و دو دوره در جام ملت های آسیا به عنوان سرمربی روی نیمکت تیم ملی نشسته بود صبح امروز و در حالی که هیچ یک از مسئولان تیم ملی، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش در فرودگاه امام خمینی حضور پیدا نکرده بودند آخرین دقایق حضور خود در ایران را گذراند.

 

این اتفاق در حالی افتاد که مهدی تاج، رئیس فدارسیون فوتبال، دو روز و در بازگشت ملی پوشان از امارات، به عنوان اولین نفر ایستاده بود و دسته گلی بر گردن سرمربی تیم ملی انداخت. اتفاقی که امروز تکرار نشد تا به مانند همیشه خوش استقبال و بد بدرقه بودن یک بار دیگر به نام ما نوشته شود. رئیس فدراسیون فوتبال که در حضور عکاسان و خبرنگاران از سرمربی و بازیکنان تیم ملی تشکر کرد امروز و در غیاب رسانه ها ترجیح داد به هر دلیلی به فرودگاه نرود و دستور حضور یکی از انبوه نفرات حاضر در مقر فدراسیون فوتبال را نیز ندهد.

 

با این حساب مرد پرتغالی فوتبال ایران در حالی اقدام به ترک تهران کرد که از هیچ یک از مسئولان تیم ملی، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش  خبری نبود. غیبتی که مشخص نیست به دلیل سهل انگاری!! به وجود آمد یا اینکه عمدی در کار بوده است.

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

کارلوس کی روش

،

تیم ملی

،

فوتبال

ثبت نظرات
captcha