پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۴۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

واکنش رئیس کمیسیون عمران مجلس به ادعای زنده بودن و گروگان گرفته شدن خدمه سانچی: طبق اطلاعات جعبه سیاه، خدمه از کشتی خارج نشدند

محمدرضا رضایی کوچی، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ادعاهای مطرح شده درباره زنده بودن خدمه کشتی سانچی، گروگان گرفتن آنها و تماس با خانواده ها گفت: مطرح شدن چنین مسائلی بازی کردن با احساسات خانواده شهدا سانچی و سوء استفاده از احساسات آنهاست.

واکنش رئیس کمیسیون عمران مجلس به ادعای زنده بودن و گروگان گرفته شدن خدمه سانچی: طبق اطلاعات جعبه سیاه، خدمه از کشتی خارج نشدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس کمیسیون عمران گفت: طبق اطلاعات جعبه سیاه هیچ نشانه ای از خروج خدمه سانچی از کشتی وجود ندارد.

محمدرضا رضایی کوچی، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به ادعاهای مطرح شده درباره زنده بودن خدمه کشتی سانچی، گروگان گرفتن آنها و تماس با خانواده ها گفت: مطرح شدن چنین مسائلی بازی کردن با احساسات خانواده شهدا سانچی و سوء استفاده از احساسات آنهاست.

وی افزود: بنده از مسئولان امنیتی درخواست کردم به این مسئله ورود کند و با افرادی که خاطره خانواده های شهدای سانچی را مشوش می کنند، برخورد کند.

رئیس کمیسیون عمران با بیان اینکه در همین راستا بنده از رئیس سازمان بنادر و دریا نوردی که نماینده ایران در امور دریایی است، دعوت کرده ام روز (سه شنبه 16 بهمن) در کمیسیون حاضر شده و آخرین گزارش را به اعضای کمیسیون ارائه دهد، ادامه داد: در این جلسه درباره آخرین مذاکرات با چینی ها و توافقات به عمل آمده و همچنین چگونگی حمایت سازمان های ذیربط از منافع ایران بحث و تبادل نظر می شود.

رئیس کمیسیون عمران با تاکید بر اینکه طبق آخرین اخبار ما، این حادثه تعیین تکلیف شده است و مطالب منتشر شده در فضای مجازی واقعیت ندارد، ادامه داد: اطلاعات جعبه سیاه کشتی سانچی بررسی شده و در این بررسی ها، هیچ نشانه ای از خروج خدمه سانچی از کشتی وجود ندارد.

منبع انتخاب
کلید واژه :

خدمه سانچی

،

گروگان گرفته شدن خدمه سانچی

،

جعبه سیاه

ثبت نظرات
captcha