پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۴۵۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کی روش تا اطلاع ثانوی در ایران می ماند/ اول تسویه بعد بازگشت!

کارلوس کی روش که همراه تیم ملی فوتبال وارد تهران شده است، فعلا قصد ترک ایران را ندارد و در انتظار عمل کردن فدراسیون فوتبال به تعهدات مالی اش است.کی روش که به نظر می رسید پس از حضوری کوتاه در تهران، مجدداً ایران را ترک کند، اکنون مشخص شده است که چنین قصدی ندارد و برنامه خروجش از کشور فعلاً مشخص نیست و او تا اطلاع ثانوی در ایران خواهد ماند.

کی روش تا اطلاع ثانوی در ایران می ماند/ اول تسویه بعد بازگشت!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  کارلوس کی روش که همراه تیم ملی فوتبال وارد تهران شده است، فعلا قصد ترک ایران را ندارد و در انتظار عمل کردن فدراسیون فوتبال به تعهدات مالی اش است.

کارلوس کی روش پس از باخت در نیمه نهایی جام ملت های آسیا در مقابل ژاپن همراه تیم ملی فوتبال از امارات به ایران بازگشت و در هتل فرودگاه امام (ره) مستقر شده است. او پس از ورود به ایران، تاکنون حتی وارد شهر تهران هم نشده است.

کی روش که به نظر می رسید پس از حضوری کوتاه در تهران، مجدداً ایران را ترک کند، اکنون مشخص شده است که چنین قصدی ندارد و برنامه خروجش از کشور فعلاً مشخص نیست و او تا اطلاع ثانوی در ایران خواهد ماند.

اقامت در هتل فرودگاه امام (ره) یکی از دلایلی بود که تصور می شد او و دستیاران خارجی اش بلافاصله پس از ورود به تهران، در پروازی دیگر ایران را ترک کنند اما پیگیری های خبرنگار ایسنا نشان می دهد که سرمربی تیم ملی در انتظار اقدام مالی فدراسیون فوتبال است تا پس از اینکه فدراسیون به تعهدات مالی خود در قبال اعضای کادر فنی تیم عمل کرد، از ایران خارج شود.

ظاهراً کی روش قصد دارد پس از تسویه حساب مالی با فوتبال ایران به همراه دستیاران خارجی اش تهران را ترک کند.

آخرین قرارداد فدراسیون فوتبال و کی روش پس از جام جهانی ۲۰۱۸ و به مدت شش ماه بسته شد و مشخص نیست که چه میزان از قرارداد کی روش پرداخت نشده است.

منبع انتخاب
کلید واژه :

قرارداد کارلوس کی روش

،

فدراسیون قوتبال

،

تسویه حساب کی روش

ثبت نظرات
captcha