پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۴۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

واعظی: سخنگوی دولت به زودی انتخاب می شود/ رئیس جمهور چند گزینه را برای این منظور پیشنهاد داده است

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: روحانی چند گزینه را برای تعیین سخنگوی دولت پیشنهاد داده و گزینه نهایی به زودی اعلام می شود.رئیس جمهور به وزرا و معاونین آن ها دستور داده که چهارشنبه هر هفته و روزهای دیگری که لازم باشد، به رسانه ها پاسخگو باشند.

واعظی: سخنگوی دولت به زودی انتخاب می شود/ رئیس جمهور چند گزینه را برای این منظور پیشنهاد داده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: اهداف مختلفی از سفر به لرستان داریم که تنها به بازدید از مناطق خسارت دیده از سیلاب و برآورد خسارات محدود نمی شود.

محمود واعظی صبح امروز در بدو ورود به لرستان در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: هر زمان و در هر نقطه از کشور که مردم دچار مشکل شوند، وظیفه مسؤولان است که در کنار آن ها حضور یافته و مشکلاتشان را از نزدیک ببینند.

وی که به همراه رئیس ستاد بحران کشور، مسؤولانی از وزارتخانه های جهاد و راه و شهرسازی و سازمان برنامه و بودجه به لرستان سفر کرده است، عنوان کرد: برای وضعیت فعلی و پیشگیری از وقوع حوادث اینچنینی در آینده راهکارهایی را اتخاذ می کنیم.

واعظی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع تعیین سخنگوی دولت اشاره و بیان کرد: رئیس جمهور چند گزینه را برای این منظور پیشنهاد داده و گزینه نهایی به زودی اعلام می شود.

وی تصریح کرد: همچنین رئیس جمهور به وزرا و معاونین آن ها دستور داده که چهارشنبه هر هفته و روزهای دیگری که لازم باشد، به رسانه ها پاسخگو باشند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

واعظی

،

سخنگوی دولت

،

دولت

ثبت نظرات
captcha