پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۴۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قاچاق دام تاثیری در افزایش قیمت گوشت ندارد

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: قاچاق دام تاثیری در افزایش قیمت گوشت ندارد و بسیار کم و محدود است.

قاچاق دام تاثیری در افزایش قیمت گوشت ندارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: قاچاق دام تاثیری در افزایش قیمت گوشت ندارد و بسیار کم و محدود است.

 سردار "حسین اشتری" درباره قاچاق دام، اظهارداشت: کمبود دام یا افزایش قیمت گوشت عوامل متعددی دارد و باید مسئولان مربوطه دست به یکی کنند و به این موضوع بپردازند تا ان شاء الله این مشکل حل شود.

وی گفت: موضوع قاچاق دام درصد کمی از این کمبود گوشت را شامل می شود و در واقع علت اصلی نیست.

اشتری درباره تاثیرگذاری قاچاق دام در قیمت گوشت در بازار، افزود: این موضوع تاثیر خیلی محدودی دارد یعنی به آن حدی نیست که تاثیری در افزایش قیمت داشته باشد، طبق صحبتی که با وزیر جهاد داشتیم خود ایشان نیز تاکید کرد که علت افزایش قیمت گوشت، قاچاق نیست و اگر هم هست خیلی پایین است.

وی گفت: از طرفی، همین مقدار هم که دام قاچاق می شود از آن جلوگیری می کنیم و در شهرهای مرزی کنترل لازم را انجام داده ایم؛ طی چند ماه اخیر بدلیل افزایش قیمت ها، این روند کنترل و برخورد با قاچاق صورت گرفته و بازهم تاکید کرده ایم که کنترل های لازم انجام شود.

فرمانده ناجا افزود : البته مسئولان متعددی در این زمینه می توانند کمک کنند به نحوی که استانداران و فرمانداران شهرهای مرزی می توانند با برنامه ریزی مانع قاچاق دام شوند.

سردار اشتری در خاتمه گفت: نیروی انتظامی و دستگاه های متولی دیگر نیز مانع قاچاق شدند و کنترل لازم را انجام دادند و حتما نیز این کنترل ها شدیدتر خواهد شد اما باز هم تاکید می کنم علت اصلی آن بحث قاچاق نیست و اگر هم تاثیر داشته باشد خیلی اندک است.

منبع انتخاب
کلید واژه :

افزایش قیمت گوشت

،

قیمت گوشت

،

قاچاق دام

ثبت نظرات
captcha