پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۴۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جام ملت های آسیا؛

شجاعی: کی روش با بازیکنان تیم ملی خداحافظی کرد

کاپیتان نیمکت نشین تیم ملی فوتبال ایران، گفت: کی روش در پایان دیدار برابر ژاپن در رختکن با بازیکنان تیم ملی خداخافظی کرد.

شجاعی: کی روش با بازیکنان تیم ملی خداحافظی کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «مسعود شجاعی» پس از شکست سنگین ایران برابر ژاپن و حذف از گردونه جام ملت های آسیا، اظهار داشت: در دیدارهای گذشته کم اشتباه بودیم و عملکرد خوبی داشتیم، اما امروز اشتباهات تیم ایران بسیار زیاد بود.
وی با ابراز ناراحتی از شکست مقابل ژاپن، تصریح کرد: صحبت کردن در این مورد سخت است و باید بگویم که اختلاف تیم ها این نتیجه عجیب نبود. می خواستیم مردم را خوشحال کنیم و قهرمان شویم، اما نشد.
شجاعی در خصوص انتشار اخبری مبنی بر وداعش از تیم ملی، گفت: از نظر بدنی و روانی در شرایط خوبی هستم و مشکلی ندارم. هر زمان که سرمربی تیم ملی تشخیص بدهد که من نمی توانم به تیم کمک کنم احترام می گذارم، اما اگر بخواهند با کمال میل در خدمت تیم ملی هستم.
بازیکن باتجربه کشورمان با بیان اینکه فوتبال ایران نیاز به مدیریت صحیح دارد، اظهار داشت: از این ناکامی ها درس نگرفته ایم و نخواستیم برنامه ریزی کنیم. در 12 سالی که عضو تیم ملی هستم، چهار دوره جام ملت های آسیا گذشته و ما در رسیدن به قهرمانی ناکام بودیم. باید برای این ورزش برنامه ریزی صورت بگیرد.
تیم ملی فوتبال با شکست سه بر صفر مقابل ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا از رسیدن به فینال بازماند.

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
کلید واژه :

خداحافظی کی روش

،

تیم ملی ایران

ثبت نظرات
captcha