پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۴۰۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دختر ۱۴ساله، طعمه پسر جوان شد

مأموران در تحقیق از پدر دختر ۱۴ ساله پی بردند که پسر جوان پس از قرار خیابانی که با دختر نوجوان داشته به بهانه ای او را به خانه اش در منطقه جنت آباد کشیده و سپس با تهدید وی را مورد آزار و اذیت قرار داده است.پسر از این اقدام، فیلمبرداری کرده و پس از رهایی دختر یک فیلم از صحنه های آزار و اذیت ها را برای این دختر ارسال کرده و سپس با تهدید اقدام به اخاذی از او کرده است.

دختر ۱۴ساله، طعمه پسر جوان شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از دستگیری پسر جوانی که با آزار و اذیت جنسی و فیلمبرداری از دختر ۱۴ساله از وی اخاذی می کرد، خبر داد.

سرهنگ تورج کاظمی در این باره اظهار کرد: روز ۲۰ دی ماه سال جاری پدر جوانی با حضور در اداره پلیس فتای تهران از ماجرای شومی که برای دخترش رقم خورده بود خبر داد و در اظهاراتش عنوان کرد که دخترش چندی قبل در یکی از کانال های تلگرامی با پسر جوانی که "محسن" نام دارد آشنا شده و این پسر بعد از جلب اعتماد دخترش، با وی در نزدیکی محل سکونتشان در خیابان جیحون قرار ملاقات گذاشته است.

وی ادامه داد: مأموران در تحقیق از پدر دختر ۱۴ ساله پی بردند که پسر جوان پس از قرار خیابانی که با دختر نوجوان داشته به بهانه ای او را به خانه اش در منطقه جنت آباد کشیده و سپس با تهدید وی را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

رئیس پلیس فتا تهران در ادامه تصریح کرد: در تجسس های پلیسی مشخص شد که پسر فریبکار که از این اقدام شوم، فیلمبرداری کرده و پس از رهایی دختر ۱۴ ساله یک فیلم از صحنه های آزار و اذیت ها را برای این دختر ارسال کرده و سپس با تهدید اقدام به اخاذی از او کرده است. دختر نوجوان نیز از ترس آبرویش و با توجه به تهدیدهای محسن چند بار طلاهای مادرش را سرقت کرده تا بتواند خواسته های این پسر را برآورده کند، اما زمانی که متوجه می شود این اخاذی ها و تهدیدها پایانی ندارد برای رهایی از تهدیدهای پسر جوان از پدرش درخواست کمک می کند.

سرهنگ کاظمی افزود: مأموران پلیس فتا تهران در تحقیقات صورت گرفته پی بردند که دختر نوجوان در مجموع ۱۸۰ گرم طلا از مادرش به سرقت برده و در اختیار پسر جوان قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان پلیس فتا تهران با توجه به شماره تلفن پسر جوان و اقدامات فنی موفق به شناسایی خانه محسن در منطقه جنت آباد شدند، گفت: روز شنبه ۲۹ دی ماه در عملیاتی غافلگیرانه این جوان ۱۹ ساله دستگیر شد، وی در بازجویی های اولیه ابتدا خود را بیگناه معرفی کرد، اما زمانی که مأموران در بررسی گوشی موبایل وی فیلم صحنه تجاوز به دختر نوجوان را کشف کردند به اقدام. خود اعتراف کرد. وی در حال حاضر برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفته است.

منبع انتخاب
کلید واژه :

تجاوز به دختر

،

دختر 14 ساله

ثبت نظرات
captcha