پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۴۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امروز قیمت خرید دلار در بانک ها چقدر بود؟

امروز بانک های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۶۹۳ تومان و ۸ ریال، قیمت یورو را ۱۳ هزار و ۳۵۲ تومان و ۳ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۵ هزار و ۴۳۷ تومان و ۳ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند.قیمت خرید امروز دلار و یورو و پوند در بانک ها نسبت به روز قبل افزایش داشته است.

امروز قیمت خرید دلار در بانک ها چقدر بود؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک ها ۱۱هزار و ۶۹۳ تومان تعیین شد.

بعد از شتاب ریزش قیمت ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارز های خانگی، بانک مرکزی از بانک ها خواست نسبت به خرید ارز های مردمی فعال شوند.

برهمین اساس شعب ارزی بانک ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می کنند. دستور بانک مرکزی به بانک ها بعد از آن صادر شد که صرافی ها از خرید ارز های مردمی خودداری و میدان را به دلال ها واگذار کرده بودند.

امروز بانک های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۶۹۳ تومان و ۸ ریال، قیمت یورو را ۱۳ هزار و ۳۵۲ تومان و ۳ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۵ هزار و ۴۳۷ تومان و ۳ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند.

قیمت خرید امروز دلار و یورو و پوند در بانک ها نسبت به روز قبل افزایش داشته است.

نرخ خرید ارز در بانک ها، از زمان اعلام تا مدتی عموماً رو به افزایش بود؛ به طوری که نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانک ها در ابتدا از ۹۵۰۰ تومان آغاز شد و به بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان نیز رسید، اما از حدود یک ماه قبل بانک ها نرخ خرید دلار را کاهش دادند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

سکه

،

ارز

،

دلار

،

یورو

،

اقتصاد

ثبت نظرات
captcha