پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۳۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده انتظامی پایتخت:

بی حجابی هنجارشکنی است/ مرعوب شانتاژها و جوسازی ها نمی شویم

فرمانده انتظامی پایتخت با بیان اینکه بی حجابی هنجارشکنی است، تاکید کرد: پلیس هرگز مرعوب شانتاژها، جوسازی ها و … در این حوزه نمی شود و در برخورد با اینگونه مسائل کوتاه نمی آییم.

بی حجابی هنجارشکنی است/ مرعوب شانتاژها و جوسازی ها نمی شویم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار حسین رحیمی درباره موضع پلیس در مقابل «کشف حجاب»، اظهار داشت: بی حجابی هنجارشکنی است و برخورد با افرادی که شئونات اخلاقی، اسلامی و عرف جامعه ما را رعایت نمی کنند، از اولویت های اساسی پلیس پایتخت است.

وی افزود: شک نکنید پلیس هرگز مرعوب شانتاژها، جوسازی ها و … در این حوزه نمی شود و باید بگویم در برخورد با اینگونه مسائل کوتاه نمی آییم.

رئیس پلیس پایتخت یادآور شد: در ملاقات اخیری که جمعی از فرماندهان و مسئولان ارشد ناجا با فرماندهی معظم کل قوا داشتند، معظم له نیز بر لزوم توجه به حفظ شئونات اسلامی در جامعه تأکید و توصیه داشتند و معتقد بودند که این رویکرد باید "عاقلانه" و "مدبرانه" باشد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تأکید کرد: رویکرد "عاقلانه"و "مدبرانه"؛ موضع پلیس در حوزه امنیت اخلاقی و اجرای مأموریت های مربوطه است، به طوری که واکنش های ایجابی، فرهنگی و آموزشی جایگزین برخوردهای "سلبی" پلیس در این حوزه شده است.

براساس گزارش سایت پلیس، سردار رحیمی تأکید کرد: نگاه مان به موضوعات امنیت اخلاقی؛ نگاهی "مدبرانه"، "مسئولانه" و "مجاهدانه" است، برای تمام کارکنان پلیس پایتخت برای مواجهه با موضوعات امنیت اخلاقی، پنج مرحله کارگاه آموزشی برگزار شده و بر برخوردهای "ایجابی"، "اخلاقی" و "اسلامی" تأکید شده است.

انتهای پیام

منبع ایسنا

منبع ایسنا
کلید واژه :

بی حجابی

،

هنجارشکنی

،

فرمانده انتظامی پایتخت

،

کشف حجاب

ثبت نظرات
captcha