پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۳۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در صورت قهرمانی تیم ملی در جام ملت ها

درآمد زایی کی روش؛ 22 میلیون و 700 هزار دلار

در صورتی که کارلوس کی روش تیم ملی فوتبال ایران را به عنوان قهرمانی در جام ملت های آسیا برساند درآمدزایی او طی 8 سال حضور در ایران برای فدراسیون فوتبال به 22 میلیون و 700 هزار دلار خواهد رسید.

درآمد زایی کی روش؛ 22 میلیون و 700 هزار دلار

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجموع درآمدهای فدراسیون فوتبال در جام جهانی 2014 9.5 میلیون دلار بوده است. برای جام جهانی 2018 هم عددی که به فدراسیون فوتبال تعلق گرفته است یا می گیرد 8 میلیون دلار است و حالا هم قهرمانی در جام ملت ها می تواند 5 میلیون و 200 هزار دلار برای فدراسیون فوتبال ارزآوری داشته باشد.

با این آمار و ارقام قطعا می توان گفت میزان در آمدهای کارلوس کی روش بی شک دستمزد او را پوشش داده است. دو حضور در جام جهانی و کسب نتایج آبرومندانه در برابر تیم های بزرگ جهان از جمله آرژانتین، اسپانیا و پرتغال از جمله افتخارات او در فوتبال ایران بوده است. هر چند قهرمانی در جام ملت ها می تواند درخواست ها برای ادامه حضور وی در تهران را افزایش دهد.

قرارداد کارلوس کی روش با تیم ملی تا پایان جام ملت ها است. هر چند می گویند بندی در قرارداد وی وجود دارد که در صورت هدایت تیم ملی به بازی پایانی جام ملت ها می تواند تا جام جهانی بعدی هم روی نیمکت ایران بنشیند. صحبت ها از حضور کارلوس کی روش در تیم ملی کلمبیا نیز جدی است اما تا اکنون قراردادی در این زمینه امضاء نشده است.

منبع ورزش سه
کلید واژه :

درآمد زایی کی روش

،

کی روش

،

کارلوس کی روش

ثبت نظرات
captcha