پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۳۷۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پیشنهاد افزایش ۵۰۰ هزار تومانی حقوق کارمندان

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: پیشنهاد ما این است که در بودجه ۹۸ به جای افزایش درصدی حقوق کارمندان، ۵۰۰ هزار تومان به صورت ثابت به دریافتی همه آنان اضافه شود.

پیشنهاد افزایش ۵۰۰ هزار تومانی حقوق کارمندان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسینعلی حاجی دلیگانی درباره میزان افزایش حقوق کارمندان دولت در بودجه ۹۸، گفت: با توجه به تورم شدید و فشارهای اقتصادی باید حقوق کارکنان دولت افزایش یابد.

وی ادامه داد: معمولا در بودجه های سنواتی مدل های مختلفی برای افزایش حقوق در نظر گرفته می شود که تجربه نشان می دهد افزایش حقوق ها بر مبنای درصد عادلانه نیست و تاثیر چندانی در بهبود معیشت کارکنانی که حقوقشان ناچیز است، ندارد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به احتمال افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان دولت در بودجه سال ۹۸، تصریح کرد: تصویب این پیشنهاد به نفع افرادی است که پایه حقوقی بالاتری دارند اما تاثیر چندانی بر زندگی کارمندانی که پایه حقوقی کمتری دارند،  ندارد.

حاجی دلیگانی با اشاره به اینکه بهتر است به جای افزایش درصدی حقوق کارمندان،  مبلغ ثابتی به دریافتی همه آنان اضافه شود، گفت: پیشنهاد ما افزایش ۵۰۰ هزار تومانی حقوق همه کارمندان است چرا که از این طریق فاصله درآمدی کسانی که حقوق ناچیزی می گیرند با نجومی بگیران کاهش می یابد.

 

منبع مهر
کلید واژه :

حقوق کارمندان

،

بودجه ۹۸

،

میزان افزایش حقوق کارمندان

نظرات کاربران
مجتبی علوی 1397/11/08 08:20
0
0
یک درصد احتمال بدید مسئولانی که با 20 درصد افزایش حقوق چند میلیون میره روی حقوقشون بذارن این طرح اجرا بشه
ثبت نظرات
captcha