پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۳۵۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کفاشیان: مذاکره ای با کی روش نداشته ایم / به زودی از فدراسیون می روم

علی کفاشیان اظهار کرد: تا زمان اتمام جام ملت های آسیا هیچ مذاکره ای با آقای کی روش نمی کنیم. تیم ملی نیاز به آرامش دارد و فعلا فقط به فکر برد هستیم تا جام را بگیریم و به ایران بیاریم.

کفاشیان: مذاکره ای با کی روش نداشته ایم / به زودی از فدراسیون می روم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نایب رئیس فدراسیون فوتبال می گوید مذاکره با کی روش برای تمدید قرارداد به بعد از جام ملت های آسیا موکول شده است.

علی کفاشیان  ابتدا درباره وضعیت قرارداد کی روش با تیم ملی و احتمال حضور او روی نیمکت کلمبیا اظهار کرد: تا زمان اتمام جام ملت های آسیا هیچ مذاکره ای با آقای کی روش نمی کنیم. تیم ملی نیاز به آرامش دارد و فعلا فقط به فکر برد هستیم تا جام را بگیریم و به ایران بیاریم.

بر اساس اساسنامه سازمان لیگ فوتسال، رئیس کمیته فوتسال باید ریاست سازمان لیگ را به عهده بگیرد اما کفاشیان با وجود استعفا از کمیته فوتسال، هنوز از سازمان لیگ نرفته است. او درباره این موضوع توضیح داد: بنده درحال حاضر به صورت قانونی رئیس سازمان لیگ هستم و اساسنامه فدراسیون فوتبال نمی گوید که باید کنار بروم. بر اساس مصوبه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، سرپرستی سازمان لیگ به بنده و ریاست کمیته فوتسال به آقای داود پرهیزگار واگذار شده است. این، از اختیارات هیات رئیسه فدراسیون فوتبال است.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال همچنین درباره بازنشستگی کامل و کنار رفتن از پست های فوتبالی گفت: به زودی این اتفاق خواهد افتاد و به امید خدا از فدراسیون می روم.

کفاشیان که بعد از بازگشت از امارات به مشهد رفته و نظاره گر بازی لیگ برتر فوتسال شده است، درباره این موضوع نیز بیان کرد: مسابقات لیگ برتر فوتسال به مرحله پلی آف کشیده شده و این مسابقات بسیار حساس است. قرار شده تمام اعضای هیات رئیسه بازی های این مرحله را از نزدیک نظاره کنند. خود من هم بازی فرش آرا و سوهان محمدسیما قم را دیروز (جمعه) تماشا کردم. همچنین با توجه به حساسیت بالای بازی ها قرار شده از سوی کمیته انضباطی نیز نماینده ویژه ای در این رقابت ها حاضر شود.

منبع انتخاب
کلید واژه :

قرارداد کی روش

،

فدراسیون فوتبال

،

کفاشیان

ثبت نظرات
captcha