پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۳۵۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

موسیقی فجر ۳۴ در آینه مهر؛

اعلام قیمت بلیت کنسرت های «فجر۳۴» به تفکیک تالارهای اجرا

قیمت بلیت اجراهای سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر به تفکیک تالارهای میزبان در بخش های مختلف موسیقایی اعلام شد.

اعلام قیمت بلیت کنسرت های «فجر۳۴» به تفکیک تالارهای اجرا

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دو سامانه فروش بلیت اجراهای سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر قیمت بلیت کنسرت های به صحنه رفته در تالارهای میزبان این رویداد به تفکیک بخش ها را اعلام کردند.

در تالار وحدت تهران قیمت بلیت ها به تناسب جایگاه صندلی ها بین ۳۰ تا ۹۰ هزار تومان و در تالار رودکی نیز بلیت با قیمت ۴۰ تا ۶۰ هزار تومان به فروش می رسد. این در حالی است که در تالار ایوان شمس تهران قیمت بلیت کنسرت ها بین ۳۰ تا ۴۰ هزار تومان برای مخاطبان در نظر گرفته شده است.

قیمت بلیت آثار به صحنه رفته در فرهنگسرای نیاوران تهران نیز بین ۵۰ تا ۸۰ هزار تومان اعلام شده است. در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی تهران قیمت بلیت ها بین ۴۰ تا ۵۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است. قیمت بلیت ها در سالن سوره حوزه هنری هم بین ۲۵ تا ۳۰ هزار تومان به فروش می رسد.

بخش موسیقی پاپ جشنواره نیز که در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می شود با قیمت بلیت بین ۳۵ تا ۱۳۰ هزار تومان میزبان مخاطبان خواهد بود. ضمن اینکه بخش نمایش فیلم های مستند موسیقی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر به صورت رایگان برای علاقه مندان به نمایش در می آید.

سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر به دبیری شاهین فرهت ۲۴ تا ۲۹ بهمن با حضور گروه های مختلف موسیقی برگزار می شود.  

ثبت نظرات
captcha