پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۳۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده نیروهای دموکراتیک سوریه: داعش تا یک ماه دیگر شکست می خورد

فرمانده نیروهای دموکراتیک سوریه گفت: عملیات های نظامی علیه داعش در سوریه رو به خاتمه است و در عرض یک ماه آینده آخرین بخش از به اصطلاح خلافت داعش در سوریه پاک سازی خواهد شد.

فرمانده نیروهای دموکراتیک سوریه: داعش تا یک ماه دیگر شکست می خورد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از خبرگزاری فرانسه، مظلوم کوبانی، فرمانده نیروهای دموکراتیک سوریه که عمدتا متشکل از کردها است، به این خبرگزاری گفت : عملیات نیروهای ما علیه داعش در آخرین منطقه به پایان رسیده است و اعضای داعش در حال حاضر در یک منطقه در محاصره قرار گرفته اند.

کوبانی در این مصاحبه که از محل شهر حسکه انجام داد، گفت : ما به یک زمان یک ماهه داریم تا بقایای داعش را که همچنان در منطقه حضور دارند، از بین ببریم.

او خاطرنشان کرد: معتقدم در ماه آینده ما رسماً پایان حضور نظامی به اصطلاح خلافت داعش در میدان را اعلام خواهیم کرد.

بر اساس اعلام دیده بان حقوق بشر سوریه، درگیری های شدید در ناحیه هجین به عنوان آخرین منطقه تحت کنترل داعش صدها کشته بر جای گذاشته است.

کوبانی گفت: مبارزه آنها به دلیل تغییر راهبرد این گروه بعد از سقوط پایتخت دوفاکتوی آنها یعنی شهر رقه در سال ۲۰۱۷ پیچیدگی پیدا کرد.

وی افزود: تاکتیک های جدید آنها شامل ایجاد سلول های مخفی در هر جا، نیروگیری پنهانی دوباره و دست زدن به عملیات ها و بمب گذاری ها و ترورها می شود.

کوبانی اظهار کرد: انتظار داریم بعد از پایان حضور نظامیان، شاهد افزایش شدت این عملیات های داعش علیه نیروهایمان باشیم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

داعش در سوریه

،

دموکراتیک سوریه

ثبت نظرات
captcha