پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۳۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دامپزشکی: عرضه گوشت سگ در مشهد کذب است / گوشت کشف شده را آزمایش کردیم؛ گوشت «گوسفند و بز» بود

اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی با اشاره به انتشار خبری در برخی رسانه ها با موضوع عرضه گوشت سگ در یک واحد قصابی در خیابان عبادی مشهد اعلام کرد: در اولین اقدام و پس از نمونه برداری کارشناسان دامپزشکی، موارد به آزمایشگاه مرکزی اداره کل دامپزشکی استان ارجاع شد. بر اساس اظهار نظر واحد PCR آزمایشگاه مذکور گوشت کشف شده، گوشت «گوسفند و بز» بوده و احتمالا علت متواری شدن متصدی واحد یاد شده نیز عرضه گوشت های فوق خارج از چرخه نظارت دامپزشکی بوده است.

دامپزشکی: عرضه گوشت سگ در مشهد کذب است / گوشت کشف شده را آزمایش کردیم؛ گوشت «گوسفند و بز» بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عرضه گوشت سگ توسط یک قصابی در مشهد تکذیب شد.

روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی با اشاره به انتشار خبری در برخی رسانه ها با موضوع عرضه گوشت سگ در یک واحد قصابی در خیابان عبادی مشهد اعلام کرد: با توجه به حساسیت موضوع و لزوم اظهار نظر کارشناسی در این خصوص، در اولین اقدام و پس از نمونه برداری کارشناسان دامپزشکی، موارد به آزمایشگاه مرکزی اداره کل دامپزشکی استان ارجاع شد.

بنا به این گزارش، بر اساس اظهار نظر واحد PCR آزمایشگاه مذکور گوشت کشف شده، گوشت «گوسفند و بز» بوده و احتمالا علت متواری شدن متصدی واحد یاد شده نیز عرضه گوشت های فوق خارج از چرخه نظارت دامپزشکی بوده است.

همچنین از کلیه شهروندان نیز درخواست می گردد از خرید هرگونه گوشت فاقد مهر دامپزشکی و از فروشگاه های غیرمجاز و افراد دوره گرد خودداری کرده و هرگونه گزارش تخلف در عرضه گوشت و دیگر فرآورده های خام دامی را در مشهد و استان با شماره تلفن 1512، سامانه پیام کوتاه 300001512 و اطلاع رسانی کرده تا پیگیری های بعدی توسط کارشناسان این مجموعه صورت پذیرد.

منبع انتخاب
کلید واژه :

گوشت سگ

،

مشهد

ثبت نظرات
captcha