پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۳۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پلیس:

فرد مدعی عملیات انتحاری در لنگرود، فاقد سلامت روان بود/ او چاشنی و مواد منفجره نداشت

معاون اجتماعی پلیس گیلان در خصوص دستگیری و شلیک به عامل انتحاری در لنگرود، گفت: برابر گزارش واصله این مرد 32 ساله از سلامت روان برخوردار نبوده است. سرهنگ مجید رسولزاده افزود: شهروندان بلافاصله با نیروی انتظامی تماس می گیرند، ماموران نیروی انتظامی ابتدا با شلیک هوایی سعی در منصرف کردن وی دارند اما فرد مذکور همچنان بر تهدیدات خود پافشاری می کند لذا ماموران به پای چپ وی شلیک می کنند.

فرد مدعی عملیات انتحاری در لنگرود، فاقد سلامت روان بود/ او چاشنی و مواد منفجره نداشت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، معاون اجتماعی پلیس گیلان در خصوص دستگیری و شلیک به عامل انتحاری در لنگرود، گفت: برابر گزارش واصله این مرد 32 ساله از سلامت روان برخوردار نبوده است.

سرهنگ مجید رسولزاده در خصوص خبری مبنی بر دستگیری عامل انتحاری در پمپ بنزینی در لنگرود، اظهار کرد: مردی 32 ساله ساعت 18 و 45 دقیقه عصر روز چهارشنبه با حضور در جایگاه پمپ بنزین ادعا می کند که مجهز به کمربند انتحاری است و رعب و وحشت ایجاد می کند، بلافاصله پمپ بنزین تخلیه می شود.

معاون اجتماعی پلس گیلان افزود: شهروندان بلافاصله با نیروی انتظامی تماس می گیرند، ماموران نیروی انتظامی ابتدا با شلیک هوایی سعی در منصرف کردن وی دارند اما فرد مذکور همچنان بر تهدیدات خود پافشاری می کند لذا ماموران به پای چپ وی شلیک می کنند.

وی ادامه داد: گروه چک و بررسی بمب در محل حادثه حاضر می شود که با تحقیقات به عمل آمده مشخص می شود وی فاقد چاشنی و مواد منفجره بوده است.

سرهنگ رسول زاده با بیان اینکه فرد مذکور بلافاصله به بیمارستان منتقل می شود و حال عمومی وی خوب است، تصریح کرد: برابر گزارش واصله این مرد 32 ساله از سلامت روان برخوردار نبوده است.

معاون اجتماعی پلیس گیلان توصیه کرد: شهروندان در چنین مواقعی به شایعات توجه نکنند و اخبار موثق را از طریق مرکز اطلاع رسانی پلیس، خبرگزاری ها و رسانه ها پیگیری کنند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

عامل انتحاری در لنگرود

،

لنگرود

ثبت نظرات
captcha