پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۳۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عذرخواهی هشام الراوی برای شادی دردسرساز پسر

فریادهای شادی گلزن قطر مقابل عراق حواشی زیادی به همراه داشته، اما پدر این بازیکن بخاطر اتفاقاتی که رخ داده از هواداران عراقی عذرخواهی کرد.

عذرخواهی هشام الراوی برای شادی دردسرساز پسر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، هشام علی، پدر بسام الراوی گلزن بازی قطر و عراق بابت شادی پس از گل پسرش در این مسابقه عذرخواهی انجام داد و تاکید کرد که بسام به دلیل کم تجربگی نتوانست شادی خود را کنترل کند.

هشام علی الراوی درباره شادی گل بسام بعد از گلزنی برابر عراق گفت: بسام اصلیت خود را منکر نمی شود و او تا ابد عراقی و از فرزندان عراق است ولی در مدارس قطر رشد کرده و آموزش دیده است.

او ادامه داد: وقتی به قطر آمدیم، فرزندانم کوچک بودند و به هیچ تیم عراقی دعوت نمی شدند؛ بسام به تدریج در  باشگاه های نونهالان قطری بازی کرد و الان هم به تیم بزرگسالان رسیده است.

پدر هشام الراوی اضافه کرد: هیچ کاری در کشورم عراق نیافتم و وقتی وارد باشگاه می شدم، گویا یک غریبه بودم؛ در قطر مجال کار و منبع درآمد پیدا کردم؛ حق من است که آینده ی فرزاندنم را تامین کنم.

هشام علی الراوی تاکید کرد: من کشورم را دوست دارم و بهترین عملکرد ممکن را برای آن ایفا کردم؛ پسر کوچکم ۱۴ ساله است و در حال حاضر بازگشت به عراق بدون فرصت شغلی سخت است ولی اگر مجال کار فراهم باشد، همین فردا به عراق بازخواهم گشت!

در انتها پدر ملی پوش قطری نسبت به بی احترامی های صورت گرفته از سوی بسام الراوی واکنش نشان داد و گفت: من، عزیزترین نزدیکانم همچون برادرزاده ام، در نبرد با داعش شهید شده و هیچکس در مورد وطن دوستی ما حق اظهار نظر ندارد؛ در گذشته برای نام عراق فوتبال بازی کردیم ولی هیچ چیزی به دست نیاوردیم.

منبع ورزش سه
کلید واژه :

هشام الراوی

،

شادی دردسرساز

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha