پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۲۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آیت الله جنتی: مدتی است گرانی کالاهای اساسی ذهنم را مشغول کرده است

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه مدتی است گرانی های مکرر کالاهای اساسی ذهنم را مشغول کرده است، تصریح کرد: نباید عملکرد مسئولان به صورتی باشد که مردم احساس کنند که مسئولان نمی خواهند و یا نمی توانند روند گرانی ها را مهار کنند.

آیت الله جنتی: مدتی است گرانی کالاهای اساسی ذهنم را مشغول کرده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دبیر شورای نگهبان می گوید مدتی است که گرانی های مکرر کالاهای اساسی ذهنش را مشغول کرده است.

به گزارش سایت شورای نگهبان، آیت الله جنتی در جلسه امروز با عرض تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا (س) گفت: سرتاسر زندگی کوتاه حضرت صدیقه طاهره برای همه الگو است که ما باید به آن تمسک بجوییم.

دبیر شورای نگهبان در ادامه با بیان اینکه مدتی است گرانی های مکرر کالاهای اساسی ذهنم را مشغول کرده است، تصریح کرد: نباید عملکرد مسئولان به صورتی باشد که مردم احساس کنند که مسئولان نمی خواهند و یا نمی توانند روند گرانی ها را مهار کنند.

جنتی با انتقاد از بی توجهی به گرانی های مکرر از سوی مسئولان تاکید کرد: در همین زمینه قاچاق دام زنده از کشور وضع غیرقابل قبولی را از جهت تامین گوشت قرمز برای مردم ایجاد کرده است.

دبیر شورای نگهبان با قدردانی از نجابت مردم شریف ایران اظهار امیدواری کرد با تلاش و توجه بیشتر مسئولان اوضاع اقتصادی و معیشتی مردم سامان یابد.

منبع انتخاب
کلید واژه :

آیت الله جنتی

،

دبیر شورای نگهبان

،

مبارزه با فساد

،

گرانی

،

مشکلات اقتصادی

ثبت نظرات
captcha