پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۲۸۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وزارت کار:

مصوبه افزایش حق مسکن کارگران هفته آینده به دولت ارسال می شود

در سال ۱۳۹۳ که میزان حق مسکن کارگران ۲۰ هزار تومان بود در جلسه شورای عالی کار این رقم به ۴۰ هزار تومان رسید، اما زمان تصویب و ابلاغ آن از سوی هیات وزیران دو سال به طول انجامید و در سال ۱۳۹۵ اجرایی شد. اکنون معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرده، با توجه به سابقه سال های گذشته در تصویب و ابلاغ، مصوبه افزایش حق مسکن کارگران هفته آینده به دولت ارسال می شود.

مصوبه افزایش حق مسکن کارگران هفته آینده به دولت ارسال می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد، با توجه به سابقه سال های گذشته در تصویب و ابلاغ، مصوبه افزایش حق مسکن کارگران هفته آینده به دولت ارسال می شود.

حاتم شاکرمی اظهار داشت: در جلسه هفته جاری شورای عالی کار (دوشنبه یکم بهمن ماه) مصوب شد تا حق مسکن کارگران از ۴۰ هزار به ۱۰۰ هزار تومان افزایش یابد.
وی افزود: اجرایی شدن این مصوبه حق مسکن کارگران، نیازمند تصویب در هیات وزیران است.
معاون وزیر خاطرنشان ساخت: با توجه به تجربه قبلی، تلاش می کنیم این مصوبه تا پایان امسال از سوی هیات دولت به تصویب رسیده تا سریعتر اجرایی شود.
به گزارش ایرنا، در سال ۱۳۹۳ که میزان حق مسکن کارگران ۲۰ هزار تومان بود در جلسه شورای عالی کار این رقم به ۴۰ هزار تومان رسید، اما زمان تصویب و ابلاغ آن از سوی هیات وزیران دو سال به طول انجامید و در سال ۱۳۹۵ اجرایی شد.

منبع انتخاب
کلید واژه :

حق مسکن کارگران

،

کارگران

ثبت نظرات
captcha