پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۲۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی خطاب به کمیسیون تلفیق: برای اعلام دریافتی مدیران روی سایت تمهیدی بیندیشند / این کار موجب ایجاد آرامش می شود

رییس مجلس شورای اسلامی از کمیسیون تلفیق خواست تا برای اعلام دریافتی مدیران روی سایت در سال آینده تمهیدی بیندیشند چون به گفته وی این موضوع هم جلوی سوء استفاده را می گیرد و هم آرامش ایجاد می کند.

لاریجانی خطاب به کمیسیون تلفیق: برای اعلام دریافتی مدیران روی سایت تمهیدی بیندیشند / این کار موجب ایجاد آرامش می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رییس مجلس شورای اسلامی از کمیسیون تلفیق خواست تا برای اعلام دریافتی مدیران روی سایت در سال آینده تمهیدی بیندیشند چون به گفته وی این موضوع هم جلوی سوء استفاده را می گیرد و هم آرامش ایجاد می کند.

علی لاریجانی با حضور در نشست صبح امروز چهارشنبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1398 بر ضرورت اعلام دریافتی مدیران روی سایت تاکید کرد و گفت: این موضوع در قانون برنامه پیش بینی شده و دولت هم اقداماتی را شروع کرده، اما کامل نیست لذا باید برای تکمیل این اقدام تلاش هایی صورت گیرد، زیرا این امر باعث ایجاد آرامش می شود و جلوی سوء استفاده را خواهد گرفت.

وی با اشاره به برگزاری نشست های کمیسیون تلفیق با حضور نمایندگان سازمان برنامه و بودجه، دولت و مرکز پژوهش ها برای بررسی کارشناسانه بودجه سال آینده یادآور شد: ما قدری از نظر بودجه شرایط سختی داریم که این امر کار زیادی را می طلبد. باید با دقت نظر شرایط کشور را لحاظ کنیم. از اعضای کمیسیون تلفیق آقای تاج گردون و آقای مفتح هم صمیمانه تشکر می کنم که پیام های آرامش بخشی را از مصوبات منعکس کردند. شرایط کشور هم همین امر را اقتضاء می کند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

کمیبسیون تلفیق مجلس

،

لاریجانی

،

بودجه

ثبت نظرات
captcha