پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۲۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آغاز پرداخت ۳۰۰ میلیون تومان وام به کسبه پلاسکو/تصمیمی درباره برگزاری نمایشگاه بهاره نگرفتیم

رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه در جریان تمام اقدامات صورت گرفته برای ساختمان پلاسکو نیستیم، گفت: تنها موردی که به ما ابلاغ شده، پرداخت ۳۰۰ میلیون تومان وام به کسبه این ساختمان است.

آغاز پرداخت ۳۰۰ میلیون تومان وام به کسبه پلاسکو/تصمیمی درباره برگزاری نمایشگاه بهاره نگرفتیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، قاسم نوده فراهانی در حاشیه مراسم هماهنگی بسیج اصناف کشور در جمع خبرنگاران گفت: بنده به عنوان رئیس اتاق اصناف تهران، در جریان مراجعه کسبه پلاسکو برای معافیت مالیاتی نیستم و تا به امروز چنین موضوعی به ما ابلاغ نشده است، این در حالی است که درخواست ما از دولت این است که تکلیف کسبه پلاسکو را تعیین کنند تا این قشر فعال هم، خارج از بلاتکلیفی فعالیت کنند.

رئیس اتاق اصناف تهران افزود: طبق روال انجام شده در کارگروههای مرتبط با اتحادیه های مربوطه، مقرر شده تا ۳۰۰ میلیون تومان وام در اختیار کسبه پلاسکو قرار گیرد که آنها بعد از تشکیل پرونده در اتحادیه ها، به اتاق اصناف مراجعه نموده و تائیدیه دریافت خواهند کرد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر تنظیم بازار شب عید و گرانی هایی که اکنون دامنگیر مردم شده است، تصریح کرد: باید توجه داشت که اصناف تنها شبکه توزیع هستند و تامین کنندگان کالا، اصناف را به میان خود راه نمی دهند.

به گفته نوده فراهانی، تامین کنندگان کالا، نیازهای کالایی مردم را تامین می کنند و اگر اصناف را به مشارکت بگیرند، ما آماده توزیع کامل کالاها هستیم؛ البته این نکته را هم باید تاکید کنیم که گرانی هیج ارتباطی به ما ندارد؛ اما در صورتی که گران فروشی صورت گیرد، اصناف با قاطعیت با آن برخورد می کنند.

فراهانی با اشاره به فعالیت سازمان تعزیرات در برخورد با گرانفروشی گفت: اصناف برای فروش کالای خود یک ضرایب سود داشته و محصول خود را بر اساس فاکتور خرید به فروش می رسانند؛ بنابراین می توان اطمینان داشت در صورتی که تخلفی در این حوزه صورت گیرد، با آن برخورد می شود.

رئیس اتاق اصناف تهران درباره برگزاری نمایشگاه بهاره در تهران، با بیان اینکه هنوز هیچ تصمیمی درباره برگزاری این نمایشگاه گرفته نشده است؛ گفت: هنوز برای این امر برنامه ریزی صورت نگرفته است.

منبع مهر
کلید واژه :

پلاسکو

،

پرداخت پول

ثبت نظرات
captcha