پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۲۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اگر دختران در استادیوم فوتبال آقایان حاضر شوند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

اگر حضور کمتر از ۱۰۰ نفره چند جوان فوتبالی در یک فضای عمومی و غیراستادیومی می تواند منجر به سردادن شعارهای نامناسب و بعد ایجاد مزاحمت برای دختران مردم شود، اگر دختران در استادیوم فوتبال آقایان حاضر شوند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟!

اگر دختران در استادیوم فوتبال آقایان حاضر شوند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، روزنامه جوان نوشت: فیلمی از پارک ائل گلی تبریز در یکی از روزهای اخیر پخش شد که نشان می داد تعدادی از جوانان حاضر در پارک به منظور برف بازی، مزاحم دو دختر شده و فضای تفریح و ورزش درون پارک را به محیطی ناامن برای خانواده ها تبدیل می کنند.

آنچه از سقوط اخلاق در این فیلم دیده می شود، نمایش عریان حضور هیجانی در محیطی است که کسی خود را ملزم به رعایت اخلاق نمی داند. هیجان کاذبی که شعارهای توهین آمیز فوتبالی در دفاع از یک تیم و علیه تیمی پس زمینه صوتی تصاویر مشمئزکننده آن است. گرچه پلیس اعلام کرد که تعدادی از آن جمع پرتعداد را که مزاحم نوامیس مردم شده اند، دستگیر کرده است، اما انتشار این فیلم، برای بسیاری افراد این جرقه را ایجاد کرد اگر حضور کمتر از ۱۰۰ نفره چند جوان فوتبالی در یک فضای عمومی و غیراستادیومی می تواند منجر به سردادن شعارهای نامناسب و بعد ایجاد مزاحمت برای دختران مردم شود، اگر دختران در استادیوم فوتبال آقایان حاضر شوند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟!

آیا می شود همزمان شعار آزادی بی حد و حصر داد و همزمان هم مدعی تأمین امنیت دخترانی شد که آزادی بی حد برای آنان مزاحمت می آفریند؟!

منبع انتخاب
کلید واژه :

استادیوم فوتبال

،

پارک ائل گلی تبریز

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha