پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۲۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حواشی سریال ممنوعه

سریال ممنوعه یکی از پر ستاره ترین سریال های شبکه نمایش خانگی است که توانسته مخاطبان زیادی را جذب خودش کند. اما حواشی و منتقد فراوانی هم داشته که داروغه زاده در این باره توضیح داد.

حواشی سریال ممنوعه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در چندروز اخیر واکنش ها و انتقاد ها به سریال ممنوعه بسیار زیاد شده است که حمله ۲۰:۳۰ یکی از آخرین ها بود. در ادامه واکنش داروغه زاده را نسبت به این حواشی بخوانید . در ممنوعه چهره های مشهوری مانند میلاد کی مرام، اناهیتا درگاهی، خاطره اسدی، الهه حصاری و امیر جعفری و …بازی می کنند.

 

حمله خبر ۲۰:۳۰ به سریال ممنوعه

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی در خصوص واکنش بعضی از اقشار مخاطبان در قبال قسمت اول سریال “ممنوعه” که اخیراً پخش آن در شبکه نمایش خانگی آغاز شده است، گفت : بطور طبیعی وقتی موضوع یک سریال درباره آسیب های اجتماعی است و در این سریال بطور خاص ولنگاری و کژ رفتاری تعدادی جوان مطرح است فیلمنامه نویس ناگزیر است برای پی ریزی شخصیت و شالوده فکری آنها رفتارهای را طراحی کند که در زمره تخلفات و کنش های غیر متعارف است و البته آنچه که مشاهده می شود مصداق اشاعه ابتذال نیست و جنبه عبرت آموز آن مورد تاکید است.

ابراهیم دارغه زاده ادامه داد: به همین خاطر بیننده باید با بردباری در انتظار قسمت های بعدی مجموعه باشد تا فرجام و عاقبت سوء رفتار شخصیت ها و یا اصلاح و انابه آنها را در پرتو ارشادات و دلسوزی های خیرخواهانه شخصیت های مصلح داستانی نظاره گر باشد.

واکنش اخیر جمعی از مخاطبان قبلاً در برابر بعضی از سریال های تلویزیونی پخش شده مثل خط قرمز و میوه ممنوعه هم دیده شده بود که خوشبختانه در ادامه دیدگاه آنان تغییر کرد.

وی تاکید کرد: سریال ممنوعه نیز از این امر مستثنی نیست و با اطمینان از اینکه مراقبت های نظارتی لازم نسبت به آن اعمال شده است، در ادامه امیدواریم دغدغه خاطر و نگرانی مخاطبان محترم را بر طرف کند.

 

کلید واژه :

سریال ممنوعه

،

شبکه نمایش خانگی

،

اناهیتا درگاهی

ثبت نظرات
captcha