پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۲۰۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گزارش وضعیت آلودگی هوای ۳۰ دی ماه؛

هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم است

اداره کل واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در اطلاعیه ای از قرار گرفتن کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه های حساس طی امروز و فردا خبر داد.

هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اداره کل واحد مدل سازی و پیش بینی کیفیت هوای تهران اعلام کرد: پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده کاهش میزان ناپایداری جوی طی امروز ۳۰ دی نسبت به روز گذشته است و به تدریج از عصرگاه با تغییر شرایط جوی برای برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه انتظار می رود.

بنا بر این اعلام این وضعیت جوی تا فردا ۱ بهمن کم و بیش ادامه خواهد داشت. در این روز برخی ساعات همراه با وزش باد موثر خواهد بود. بر اساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، به تدریج طی امروز ۳۰ دی به دلیل شرایط جوی حاکم بر غلظت برخی آلاینده ها افزوده می شود. هرچند وزش باد طی برخی ساعات در کاهش موقتی آن ها موثر خواهد بود.

بر این اساس انتظار می رود تا صبحگاه فردا۱ بهمن این شرایط تداوم داشته باشد و وضعیت کیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط نامطلوب به ویژه برای گروه های حساس قرار گیرد.

کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ صبح امروز با میانگین ۸۳ در شرایط سالم قرار داشت اما شاخص لحظه ای هم اکنون عدد ۱۰۲ را نشان می دهد که این شاخص برای گروه های حساس ناسالم محسوب می شود.

منبع مهر
کلید واژه :

هوای تهران

،

گروه های حساس

،

شرایط ناسالم

ثبت نظرات
captcha