قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۱۹۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ماموران قلابی مترو در ایستگاه ولیعصر متوقف شدند

فرمانده یگان انتظامی مترو تهران از دستگیری دو مامور قلابی در ایستگاه مترو میدان ولیعصر خبرداد.

ماموران قلابی مترو در ایستگاه ولیعصر متوقف شدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرمانده یگان انتظامی مترو تهران از دستگیری دو مامور قلابی در ایستگاه مترو میدان ولیعصر خبرداد.

چند روز پیش ماموران پلیس مترو در حال گشت زنی در ایستگاه میدان ولیعصر(عج) بودند که به دو مرد در حال پرسه زنی مشکوک شده و رفتار آنها را تحت نظر گرفتند که در ادامه این دو نفر اقدام به بازرسی بدنی یکی از مسافران مترو کردند.

این دو مرد به محض مشاهده ماموران پلیس مترو آن شهروند را رها کرده و در حالی که سعی در خونسرد نشان دادن خود داشتند ادعا کردند که از ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر هستند و به دلیل حمل موادمخدر اقدام به بازرسی بدنی از آن شهروند کرده بودند.

ادعای این دو نفر در حالی مطرح شد که آنان فاقد هرگونه کارت شناسایی بوده و زمانی که ماموران مترو نیز درخواست کارت شناسایی کردند، این افراد با تهدید و جوسازی از ارائه کارت شناسایی و حکم ماموریت امتناع کرده و حتی مدعی شدند که چون مافوق ماموران مترو هستند با آنها برخورد خواهند کرد.

تهدیدات دو مامورنما موثر نبود و ماموران پلیس مترو اقدام به دستگیری و انتقال این افراد به کلانتری 105 سنایی کردند که در آنجا سوابق این افراد بررسی و مشخص شد که آنان ارتباطی با پلیس نداشته و اتفاقا پیش از این چندین بار به دلیل ارتکاب جرائم مختلف بازداشت نیز شده اند.

سرهنگ علیرضا راقی، فرمانده یگان انتظامی مترو با تایید این خبر به ایسنا، گفت: دو متهم که به اتهام سوءاستفاده و جعل عنوان انتظامی، بازداشت شدند، اعتراف کردند که با این شیوه اقدام به اخاذی از شهروندان به خصوص مسافران مترو در ایستگاه هایی مانند میدان انقلاب، میدان ولیعصر و... می کردند که در این خصوص پرونده ای تشکیل و متهمان روانه دادسرا شدند.

کلید واژه :

مأموران قلابی

،

ولیعصر

،

مترو

ثبت نظرات
captcha